Konstanty MACKIEWICZ

 (1894 Małoryta koło Brześcia nad Bugiem - 1985 Łódź)

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 11 prac tego autora

Konstanty MACKIEWICZ ,Kobieta z dzieckiem , olej, płótno naklejone na płytę, 119 x 97 cm

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Rdza , olej, płótno, płyta, 126 x 179 cm

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Katedra , olej, płyta, 125 x 98 cm

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Spalone miasto V , olej, płyta, 97 x 146 cm

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4687,50USD, 3529,41EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(4687,50USD, 3529,41EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Pejzaż z kościołem , olej, płyta, 46 x 50,5 cm

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1562,50USD, 1176,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Leśna droga , olej, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1562,50USD, 1176,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Las , olej, płótno, 66 x 93 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1875,00USD, 1411,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Pejzaż leśny z wodą , olej, płótno, 34 x 51 cm

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Pierrot, około 1930 , olej, płótno, 65 x 64 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Martwa natura z kwiatami, około 1950 , akwarela, papier, 63,5 x 46,5 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Przeprowadzka , olej, płótno, 100 x 105 cm

Numer katalogowy:102

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

28000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)