Antoni ROGOWSKI

 (1933 Warszawa - (?))

Antoni Rogowski studiował w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych u Jana Cybisa w latach 1954-1960 i ukończył uczelnię z wyróżnieniem. Uprawiał malarstwo sztalugowe, zajmował się kolorystyką zakładów przemysłowych, rzeźbą pomnikową, architekturą wnętrz i wystawiennictwem. Odbył kilka podróży zagranicznych do Austrii. Czechosłowacji, Francji i na Węgry. Od 1963 roku był związany z Zakładami Azotowymi w Puławach jako inspektor branżowy do spraw koloru i humanizacji pracy.

Antoni ROGOWSKI ,Widok parku w Puławach , olej, płótno, 47 x 60 cm

Numer katalogowy:97

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)