Antoni TRZESZCZKOWSKI

 (1902 Warszawa - 1977 Warszawa)

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 26 prace tego autora

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Potyczka , olej,deska, 21,5 x 23,5 cm

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Ułan i dziewczyna , olej, tektura, 14 x 21 cm

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Potyczka , olej, tektura, 12,5 x 21 cm

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Przejażdżka wozem , olej, tektura, 13 x 23 cm

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Ułan 23 Pułk Ułanów Grodzieńskich (okres międzywojenny) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:106

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Ułan 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich (około 1920) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:105

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Krakus Konny (Powstanie Listopadowe) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:104

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Strzelec konny Księstwa Warszawskiego , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:103

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Ułan Księstwa Warszawskiego , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:102

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Kirasjer 14 Pułku Kirasjerów Księstwa Warszawskiego , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:101

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Huzar Księstwa Warszawskiego , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:100

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Szwoleżer 1 Pułku Szwoleżerów - Lansjerów Gwardii Cesarskiej (1807-1815) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:99

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Ułan Legionów Polskich we Włoszech (około 1800) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:98

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Huzar z pułku huzarów mjr Ksawerego Krasickiego (Insurekcja Kościuszkowska) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:97

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Oficer Regimentu Gwardii Konnej Koronnej (dragoni Mirowskiego) (koniec XVIII w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:96

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Husarz (XVII w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:95

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Towarzysz pancerny (XVII w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:94

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Lisowczyk (I poł. XVII w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:93

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Rycerz polski (XV – XVI w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:92

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Potyczka na koniach , olej, płyta, 14,5 x 11 cm

Numer katalogowy:107

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Woj jazdy ciężkozbrojnej (X – XI w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:91

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Studium karego konia, około 1950 , olej, płótno, 32 x 40 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Studium siwego konia, około 1950 , olej, płótno, 32 x 40 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Patrol huzarii, około 1950 , olej, tektura, 16 x 23 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Konfederaci barscy na zwiadzie, około 1930 , olej, płótno naklejone na tekturę, 22,5 x 18,3 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Studium gniadego konia, około 1950 , olej, płótno, 16 x 32 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)