Jerzy KOSSAK

 (1886 Kraków - 1955 Kraków)

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 15 prac tego autora

Jerzy KOSSAK ,Ułan pojący konia , olej, sklejka, 31,5 x 40 cm

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Stepy kalifornijskie , olej, tektura, 34 x 49 cm

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

7500.00 PLN
(2343,75USD, 1764,71EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Głowa konia , olej, tektura, 41,5 x 34 cm

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1290,32USD, 980,39EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Odwrót spod Moskwy , olej, tektura, 30 x 40 cm

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1935,48USD, 1470,59EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(1935,48USD, 1470,59EUR)

Jerzy KOSSAK ,Patrol przed chatą , olej, tektura, 35 x 50,5 cm

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2258,06USD, 1715,69EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(2258,06USD, 1715,69EUR)

Jerzy KOSSAK ,Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy, około 1923-1927 , olej, płótno, 107 x 156 cm

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

35000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Żołnierz pojący konia przy studni, około 1930 , olej, płótno, 35 x 50 cm

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Kozak w ucieczce przed ułanami, 1927 , olej, tektura, 29 x 39 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Konny zwiad graniczny KOP-u, 1908 , olej, tektura, 49 x 69 cm

Cena wywoławcza:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Zamieć - samotny kirasjer w odwrocie spod Moskwy, 1927 , olej, płótno naklejone na tekturę, 31,5 x 22 cm

Numer katalogowy:103

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy, około 1923-1927 , olej, płótno, 107 x 156

Cena wywoławcza:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Ułan , olej, tektura, 31 x 23,5 cm

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Żołnierz 1 pułku szwoleżerów opatrujący konia, 1922 , olej,tektura, 60 x 48 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Samotny kirasjer w odwrocie spod Moskwy , olej, tektura, 35,5 x 36 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Patrol na postoju przy ognisku, 1938 , olej, tektura, 55 x 80 cm

Numer katalogowy:83

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

14500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)