XII Aukcja

Jan OLSZEWSKI ,Pejzaż spod Trzebienia*, 1920 , olej, tektura, 24 x 35 cm

Jan OLSZEWSKI

(1873 Będzin - 1943 Warszawa)

Pejzaż spod Trzebienia*, 1920

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan STANISŁAWSKI ,Topola, około 1885 , akwarela, papier, 18,5 x 11 cm

Jan STANISŁAWSKI

(1860 Olszana na Ukrainie - 1907 Kraków)

Topola, około 1885

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor GROTT ,Kwiaty w wazonie, przed 1939 , akwarela, papier, 49 x 34 cm

Teodor GROTT

(1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Kwiaty w wazonie, przed 1939

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Widok kościoła i klasztoru bernardyńskiego na Czerniakowie, 1933 , olej, tektura, 24,7 x 32 cm

Cena wywoławcza:

1700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław FABIJAŃSKI ,Widok dziedzińca wawelskiego, przed 1920 , akwarela, papier, 69 x 49,5 cm

Cena wywoławcza:

1300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz NAŁĘCZ ,Szkic pejzażowy, około 1930 , olej, tektura, 22 x 30 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol HEIMROTH ,Pejzaż, 1899, olej, płótno, 25 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maciej NEHRING ,Widok na Mnicha od strony Morskiego Oka, przed 1939 , akwarela, papier, 78 x 63 cm

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,Portret kobiety, około 1910 - 1920 , akwarela, papier, 43 x 32 cm w świetle passe-partout

Pius WELOŃSKI

(1849 Kumelany koło Suwałk - 1931 Warszawa)

Portret kobiety, około 1910 - 1920

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz STABROWSKI ,Pejzaż nadbużański z okolic Nepli o zachodzie słońca, około 1910-1915 , pastel, papier, 50 x 63 cm

Cena wywoławcza:

1400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ignacy PINKAS ,Martwa natura, 1914 , olej, tektura, 40 x 33,5 cm

Ignacy PINKAS

(1888 Jasło - 1935 Kraków)

Martwa natura, 1914

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Martwa natura z kwiatami, około 1950 , akwarela, papier, 63,5 x 46,5 cm

Konstanty MACKIEWICZ

(1894 Małoryta koło Brześcia nad Bugiem - 1985 Łódź)

Martwa natura z kwiatami, około 1950

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Pierrot, około 1930 , olej, płótno, 65 x 64 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Pierrot, około 1930

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwan TRUSZ ,Pejzaż z cyprysami, około 1910-1920 , olej, tektura, 16 x 20,5 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwan TRUSZ ,Pejzaż nadmorski, około 1910-1920 , olej, tektura, 37,5 x 27 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Portret mężczyzny w kapeluszu, około 1950 , olej, dykta, 11,5 x 11 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

11500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech WEISS ,Pejzaż , olej, tektura, 21,5 x 32 cm

Wojciech WEISS

(1875 Leorda w Rumunii - 1950 Kraków)

Cena wywoławcza:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Sylweriusz SASKI ,Portret mężczyzny, 1931 , olej, płótno, 90,5 x 66 cm

Sylweriusz SASKI

(1864 Nottingham, Anglia - 1954 Kraków)

Portret mężczyzny, 1931

Cena wywoławcza:

4200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz KOSSAK ,Wierzchowiec ze stajennym, 1881 , akwarela, papier, 45 x 52 cm

Cena wywoławcza:

17000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

19000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan STANISŁAWSKI ,Pejzaż górski, około 1903 , olej, tektura, 19,2 x 25,2 cm

Jan STANISŁAWSKI

Pejzaż górski, około 1903

Cena wywoławcza:

17000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,Pożar Rzymu za Nerona, około 1910-1920 , akwarela, papier, 29,3 x 48 cm

Pius WELOŃSKI

Pożar Rzymu za Nerona, około 1910-1920

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław REYZNER ,Portret kobiety, 1903 , olej, płótno, 54,5 x 40,5 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy, około 1923-1927 , olej, płótno, 107 x 156 cm

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

35000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

ANERI - Irena WEISSOWA ,Bukiet kwiatów w wazonie , olej, tektura, 62 x 46,5 cm

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,W parku, 1912 , akwarela, papier, 33 x 26,5 cm w świetle passe-partout

Pius WELOŃSKI

W parku, 1912

Cena wywoławcza:

2700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,Pejzaż, 1921 , akwarela, papier, 20 x 36 w świetle passe-partout

Pius WELOŃSKI

Pejzaż, 1921

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander AUGUSTYNOWICZ ,Peonie, 1924 , akwarela, karton, 78 x 105 cm

Aleksander AUGUSTYNOWICZ

(1865 Iskrzynia koło Krosna - 1944 Warszawa)

Peonie, 1924

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech KOSSAK ,Portret panicza na koniu, 1931 , olej, płótno, 68 x 83 cm

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman BRATKOWSKI ,Pejzaż z chatami, 1916(?) , olej, płótno, 100 x 77 cm

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor GROTT ,Portret młodej kobiety, 1926 , akwarela, papier, 69 x 55,5 cm

Teodor GROTT

Portret młodej kobiety, 1926

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ) ,Sanna, około 1930-1936, olej, płótno, 48 x 80 cm

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ)

(około 1875 /?/ - 1946/1947 Warszawa, Łódź /?/)

Sanna, około 1930-1936

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) ,Widok na Kanonie w Warszawie, 1958-1962 , olej, płótno, 61 x 80 cm

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Martwa natura ze skrzypcami, około 1925-1930 , olej, dykta, 87 x 61 cm

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Starzec i Anioł, około 1920-1930 , olej, dykta, 35,5 x 50 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Starzec i Anioł, około 1920-1930

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Stolik z kwiatami, 1919 , olej, tektura, 55 x 40 cm

Alfons KARPIŃSKI

(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Stolik z kwiatami, 1919

Cena wywoławcza:

12500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Julian FAŁAT ,Kwiaty przed domem, około 1905 , olej, płótno, 46 x 95 cm

Julian FAŁAT

(1853 Tuligłowy - 1929 Bystra)

Kwiaty przed domem, około 1905

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria GIŻBERT-STUDNICKA ,Kwiaty w wazonie , olej, tektura, 46 x 32 cm

Maria GIŻBERT-STUDNICKA

(1868 Niwki pod Tarnowem - 1955 Kraków)

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA,Przed dworkiem - na powitanie, około 1930 , olej, tektura, 16,5 x 23,5 cm

Cena wywoławcza:

3900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA,Widok na staw przed dworkiem, 1939 , olej, tektura, 17,5 x 25 cm

Cena wywoławcza:

3100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor AXENTOWICZ ,Modląca się dziewczyna huculska, około 1925-1930 , olej, tektura, 40 x 35 cm

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław RADZIEJOWSKI,Portret kobiety, około 1890 , akwarela, papier, 29,4 x 22,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław RADZIEJOWSKI,Trzy kobiety w ogrodzie, około 1905-1910 , olej, płótno, 16,5 x 22 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

August Levin von WILLE ,Pejzaż ze sztafażem, 1874 , olej, płótno, 64 x 79 cm

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugeniusz ZAK ,Głowa młodej kobiety, 1916-1922 , kredki, sangwina, papier, 32,7 x 23,8 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

24000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz POCHWALSKI ,Maki, 1934 , olej, dykta, 33,5 x 47 cm

Kazimierz POCHWALSKI

(1855 Kraków - 1940 Kraków)

Maki, 1934

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

19000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander AUGUSTYNOWICZ ,Portret młodego górala, 1914 - 1921 , akwarela, papier, 68 x 48 cm w świetle passe-partout

Aleksander AUGUSTYNOWICZ

Portret młodego górala, 1914 - 1921

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Julian FAŁAT ,Pies - epizod z polowania, około 1900 , olej, płótno, 90 x 141 cm

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

70000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

230000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KAMOCKI,Zima we wsi, około 1930 , olej, dykta, 48,5 x 67,5 cm

Stanisław KAMOCKI

(1875 Warszawa - 1944 Zakopane)

Zima we wsi, około 1930

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz MAKOWSKI,Dzieci idące na grzyby, około 1929, olej, tektura, 16,5 x 23,5 cm

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

70000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

95000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef MEHOFFER ,Ogród , akwarela, papier, 29 x 21,5 cm w świetle passe-partout

Józef MEHOFFER

(1869 Ropczyce - 1946 Kraków)

Ogród

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Julian FAŁAT ,Pejzaż zimowy, około 1910 , akwarela, papier, 16 x35,5 cm

Julian FAŁAT

Pejzaż zimowy, około 1910

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edmund SZYFTER ,Port w Gdyni, 1948 , olej, tektura, 50 x 68 cm

Edmund SZYFTER

(1907 Ostrzeszów - 1993 Poznań)

Port w Gdyni, 1948

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Przekupki, około 1930 , ole, tektura,

Erno ERB

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

Przekupki, około 1930

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław RADZIEJOWSKI,Ogród jesienią, 1935 , olej, płótno, 69,5 x 84 cm

Stanisław RADZIEJOWSKI

(1863 Zegartowice - 1950 Kraków)

Ogród jesienią, 1935

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mikołaj KARAZIN ,Scena z polowania, 1894 , gwasz, papier, 35,5 x 36 cm

Mikołaj KARAZIN

(1842 Charków - 1908 Gatčina)

Scena z polowania, 1894

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz SICHULSKI ,Martwa natura z pomidorami i żółtymi daliami, 1933 , olej, tektura, 72 x 107,5 cm

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

48000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef RAPACKI ,Pejzaż z brzozami, około 1920 , olej, tektura, 54 x 38 cm

Józef RAPACKI

(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic)

Pejzaż z brzozami, około 1920

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wincenty WODZINOWSKI,Podsłuchana rozmowa, około 1930 , olej, tektura, 70 x 98 cm

Wincenty WODZINOWSKI

(1866 Igołomia koło Miechowa - 1940 Kraków)

Podsłuchana rozmowa, około 1930

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław FABIJAŃSKI ,Widok Rynku Głównego w Krakowie z kosciołem pod wezwaniem Św. Wojciecha, 1918 , akwarela, papier, 49 x 33 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor AXENTOWICZ ,Huculska procesja w Święto Jordanu, około 1905-1910 , olej, tektura, 40 x 50 cm

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

26000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman KOCHANOWSKI

(1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii)

Widok lasu nocą

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI ,Ostatni promień - motyw z Podola, 1904 , olej, tektura, 35 x 87,5 cm

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Park, 1935 , olej, tektura, 24,5 x 33 cm

Stanisław CZAJKOWSKI

(1876 Warszawa - 1954 Sandomierz)

Park, 1935

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludomir Ludwik BENEDYKTOWICZ ,Drzewa, około 1900 , olej, płótno, 21,5 x 26,5 cm

Ludomir Ludwik BENEDYKTOWICZ

(1844 Świnary, pow. Siedlce - 1926 Lwów)

Drzewa, około 1900

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław ROGUSKI ,Pejzaż ze starymi drzewami, około 1925-1930 , olej, płótno, 31 x 41 cm

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan RUBCZAK ,Łodzie w przystani, około 1920 , olej, tektura, 31 x 41 cm

Jan RUBCZAK

(1884 Stanisławów - 1942 obóz Auschwitz)

Łodzie w przystani, około 1920

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugeniusz GEPPERT ,Ułan na koniu, około 1930 , akwarela, papier, 65 x 78 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk BERLEWI ,Martwa natura z bananami , olej, płyta, 61 x 51 cm

Henryk BERLEWI

(1894 Warszawa - 1967 Paryż)

Martwa natura z bananami

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław GAŁEK ,Pejzaż z kapliczką, 1928 , olej, płótno, 28 x 17 cm

Stanisław GAŁEK

(1876 Mokrzyska, pow. Brzesko - 1961 Zakopane)

Pejzaż z kapliczką, 1928

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef CHMIELIŃSKI ,Portret mężczyzny, 1928 , olej, płótno, 54 x 42 cm

Józef CHMIELIŃSKI

(1862 Warszawa - 1941 Warszawa)

Portret mężczyzny, 1928

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erich FUCHS,Wnętrze domu, 1934 , pastel, papier, 23 x 28 cm

Erich FUCHS

(1890 Magdeburg - 1983 Marburg)

Wnętrze domu, 1934

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef JAROSZ ,Widok na kościół z czerwonym dachem , olej, płótno, 90 x 70 cm

Józef JAROSZ

(1890 Rososzka - 1966 Zalesie Dolne)

Widok na kościół z czerwonym dachem

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred Józef SIPIŃSKI ,Pałac na wodzie w Łazienkach, 1931 , olej, płótno, 23,5 x 34 cm

Alfred Józef SIPIŃSKI

(działał w Warszawie w latach 1926 – 1935)

Pałac na wodzie w Łazienkach, 1931

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

1100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred Józef SIPIŃSKI ,Teatr na wyspie w Łazienkach,1931 , olej, tektura, 35,5 x 29,5 cm

Alfred Józef SIPIŃSKI

Teatr na wyspie w Łazienkach,1931

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

1100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław BOROWSKI ,Dziewczyna z przymkniętymi oczyma, przed 1939 , pastel, papier, 44,5 x 50 cm

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech KOSSAK ,Ostatni Czwartak, 1901 , akwarela, papier, 38 x 32 cm

Wojciech KOSSAK

(1857 Paryż - 1942 Kraków)

Ostatni Czwartak, 1901

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)