XIII Aukcja

Hans DRESSLER ,Leśna droga, około 1905 - 1910 , olej, tektura, 51 x 33 cm

Hans DRESSLER

(1869 Wrocław - 1943 Wrocław)

Leśna droga, około 1905 - 1910

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,Studium wspiętego konia, około 1890 , tusz, papier, 39 x 55 cm

Pius WELOŃSKI

(1849 Kumelany koło Suwałk - 1931 Warszawa)

Studium wspiętego konia, około 1890

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Konny zwiad graniczny KOP-u, 1908 , olej, tektura, 49 x 69 cm

Cena wywoławcza:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ) ,Wyjazd na polowanie, około 1930-1936 , olej, płótno, 50 x 80 cm

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ)

(około 1875 /?/ - 1946/1947 Warszawa, Łódź /?/)

Wyjazd na polowanie, około 1930-1936

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI ,Odwilż, 1907 , pastel, papier, 75 x 105 cm

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI

(1861 Warszawa - 1926 Warszawa)

Odwilż, 1907

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

16200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,Postać kobiety z bluszczem-studium projektowe, 1891 , tusz, papier, 55 x 39 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik MISKY ,Irysy w wazonie, około 1930 , olej, tektura, 69 x 50 cm

Ludwik MISKY

(1884 Nowy Sącz - 1938 Kraków)

Irysy w wazonie, około 1930

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Anna GRAMATYKA - OSTROWSKA ,Pejzaż wiejski, około 1930 , olej, tektura, 24 x 34 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt ROZWADOWSKI,Studium jesiennej roślinności, 1916 , olej, tektura, 13 x 20 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Patrol huzarii, około 1950 , olej, tektura, 16 x 23 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon WYCZÓŁKOWSKI ,Portret męski, 1925 , pastel, papier, 47 x 64 cm

Leon WYCZÓŁKOWSKI

(1852 Huta Miastkowska koło Garwolina - 1936 Warszawa)

Portret męski, 1925

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Studium siwego konia, około 1950 , olej, płótno, 32 x 40 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Studium karego konia, około 1950 , olej, płótno, 32 x 40 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy FEDKOWICZ ,Piwonie w białym dzbanie, około 1930-1935(?) , olej, płótno, 56 x 45 cm

Jerzy FEDKOWICZ

(1891 Stefanówka na Podolu - 1959 Kraków)

Piwonie w białym dzbanie, około 1930-1935(?)

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz OLPIŃSKI,Portret kobiety, 1904 , olej, deska, 61 x 49 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Zimą na polowaniu, około 1935 , olej, tektura, 50 x 35 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Zimą na polowaniu, około 1935

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef JAROSZYŃSKI ,Do pożaru, około 1880-1890 , olej, płótno, 66 x 100 cm

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam SETKOWICZ ,Jagna, około 1920-1930 , olej, płótno naklejone na tekturę, 34,5 x 49,5 cm

Adam SETKOWICZ

(1876 Kraków - 1945 Kraków)

Jagna, około 1920-1930

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Kozak w ucieczce przed ułanami, 1927 , olej, tektura, 29 x 39 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Żołnierz pojący konia przy studni, około 1930 , olej, płótno, 35 x 50 cm

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bolesław SZAŃKOWSKI ,Portret dziewczynki, 1942 , olej, płyta, 54,5 x 45,5 cm

Bolesław SZAŃKOWSKI

(1873 Pogwizdów na Kielecczyźnie - 1953 Monachium)

Portret dziewczynki, 1942

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bolesław SZAŃKOWSKI ,Portret chłopca, 1942 , olej, płyta, 54,5 x 45,5 cm

Bolesław SZAŃKOWSKI

Portret chłopca, 1942

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bolesław BIEGAS (Biegalski) ,Świątynia zaczarowana, 1902 , brąz patynowany, wypukłorzeźba, 47 x 42 x 6 cm

Bolesław BIEGAS (Biegalski)

(1865 Koziczyn, pow. Ciechanów - 1954 Paryż)

Świątynia zaczarowana, 1902

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz MACK ,Portret młodej kobiety, 1845 , olej, płótno, 77 x 61 m

Kazimierz MACK

(działał około lat 1838 - 1848 w Warszawie)

Portret młodej kobiety, 1845

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rafał MALCZEWSKI ,Pejzaż przemysłowy, około 1945 , akwarela, papier, 54 x 72 cm

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik de LAVEAUX ,Ogród Luksemburski w Paryżu, 1893 , olej, tektura, 11 x 9,5 cm

Ludwik de LAVEAUX

(1868 Jaronowice koło Jędrzejowa - 1894 Paryż)

Ogród Luksemburski w Paryżu, 1893

Cena wywoławcza:

8700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław BIELAWSKI ,Park, 1939 , olej, płótno naklejone na tekturę, 41 x 53 cm

Wacław BIELAWSKI

(1906 Warszawa - po 1939)

Park, 1939

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) ,Głuszec, 1934 , olej, płótno, 92,5 x 110 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Scena z "Pana Tadeusza", około 1895-1900 , olej, płótno, 94 x 47 cm

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz osiemnastowieczny ,Potyczka, XVIII wiek , olej, płótno, 69 x 89 cm

Cena wywoławcza:

16500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wilhelm MELCHIOR ,U przeprawy przez rzekę, około 1850 , olej, płótno, 30 x 39 cm

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Nepomucen GŁOWACKI ,Z Doliny Kościeliskiej, około 1840 , olej, tektura, 14,5 x 17 cm

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Julian FAŁAT ,Pejzaż zimowy z Bystrej, około 1915 , olej, płótno, 50 x 69,5 cm

Cena wywoławcza:

32000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

42000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI ,Kąpiel w morzu , olej, płótno, 51 x 72 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wincenty WODZINOWSKI,Z krakowskiej wsi, około 1930 , olej, płyta, 50 x 70 cm

Wincenty WODZINOWSKI

(1866 Igołomia koło Miechowa - 1940 Kraków)

Z krakowskiej wsi, około 1930

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek ZAJCHOWSKI ,Klasztor Kapucynów w Amalfi nad Zatoką Salerno , olej, deska, 15 x 23,5 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan DOMARADZKI ,Pejzaż - motyw z Cannes, 1929 , olej, papier naklejony na tekturę, 39 x 62 cm

Stefan DOMARADZKI

(1897 Niżny Nowgorod - 1983 Nandy pod Paryżem)

Pejzaż - motyw z Cannes, 1929

Cena wywoławcza:

4800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik STASIAK ,Kwiatowe rabaty, około 1910-1920 , olej, tektura, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt RADNICKI ,Martwa natura z kwiatami, 1947 , akwarela, papier, 39 x 62 cm w świetle passe-partout

Zygmunt RADNICKI

(1894 Czortów koło Tarnopola - 1969 Piwniczna)

Martwa natura z kwiatami, 1947

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Oleksy (Aleksy, Aleksander) NOWAKIWSKI(NOWAKOWSKI, NOVAKIVS`KYJ) ,Pierwiosnek , olej, tektura, 40 x 25,5 cm

Oleksy (Aleksy, Aleksander) NOWAKIWSKI(NOWAKOWSKI, NOVAKIVS`KYJ)

(1876 Obodowka w pow.Kamieniec Podolski - 1935 Lwów)

Pierwiosnek

Cena wywoławcza:

9500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Florian PIEKARSKI ,Pejzaż przybrzeżny, około 1915 , olej, płyta, 19 x 28 cm

Florian PIEKARSKI

(1868 Słonim na Grodzieńszczyźnie - 1919 Warszawa)

Pejzaż przybrzeżny, około 1915

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dawid (Dionizy) GREIFENBERG ,Pejzaż miejski, około 1935 , olej, tektura, 37 x 29 cm

Dawid (Dionizy) GREIFENBERG

(1909 Warszawa - 1942 obóz w Treblince)

Pejzaż miejski, około 1935

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef KIDOŃ ,Sosny - motyw z Helu, 1921 , olej, tektura, 24 x 17 cm

Józef KIDOŃ

(1890 Rudnica na Śląsku Cieszyńskim - 1968 Katowice)

Sosny - motyw z Helu, 1921

Cena wywoławcza:

2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Droga z Puław do Kazimierza - I, 1948 , olej, tektura, 21,5 x 26,5 cm

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan TALAGA,Wnętrze kościoła parafialnego p. w. Św. Pawła w Sandomierzu, 1912 , olej, płótno, 96 x 79 cm

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

10500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor AXENTOWICZ ,Powrót z procesji, około 1910 , olej, płótno, 45 x 33 cm

Teodor AXENTOWICZ

(1859 Braszów w Rumunii - 1938 Kraków)

Powrót z procesji, około 1910

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef GRACZYŃSKI ,Pojenie bydła, około 1920 , olej, płótno, 50,5 x 97,5 cm

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Anna HARLAND – ZAJĄCZKOWSKA ,Domy nad morzem - motyw z Dubrownika, 1924 , olej, płótno naklejone na tekturę, 22,5 x 14 cm

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Anna HARLAND – ZAJĄCZKOWSKA ,Podwórze biednego domu - motyw ze Splitu, 1923 , olej, płótno naklejone na tekturę, 22,5 x 14 cm

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Opłakiwanie - dwie siostry, 1930 , olej, płyta, 30 x 65 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Opłakiwanie - dwie siostry, 1930

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef CHEŁMOŃSKI ,Wisła, 1895 , olej, deska, 13 x 24 cm

Józef CHEŁMOŃSKI

(1849 w Boczkach pod Łowiczem - 1914 Kuklówka)

Wisła, 1895

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

35000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

35000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hanna RUDZKA-CYBISOWA ,Pejzaż - motyw z Krościenka, 1958 , gwasz, papier, 33,5 x 48 cm

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław RZEPIŃSKI ,Kwiaty w wazonie , olej, płótno, 46 x 38,5 cm

Czesław RZEPIŃSKI

(1905 Trembowla - 1995 Kraków)

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI ,Powrót z jarmarku , olej, płótno, 40 x 65,5 cm

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI

(1849 Suwałki - 1915 Monachium)

Powrót z jarmarku

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

140000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisław Piotr KOPCZYŃSKI ,Widok wejścia do Kościoła Mariackiego w Gdańsku, 1921 , akwarela, papier, 33 x 44 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Portret mężczyzny, 1947 , olej, płyta, 28 x 25 cm

Wlastimil HOFMAN

Portret mężczyzny, 1947

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edmund SZYFTER ,Port Gdyński, 1947 , olej, tektura, 33,5 x 47 cm

Edmund SZYFTER

(1907 Ostrzeszów - 1993 Poznań)

Port Gdyński, 1947

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Regina SZYRAJEW ,Samarytanka przy studni, 1920 , olej, płótno, 72 x 56 cm

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Regina SZYRAJEW ,Modlitwa niewidomego, 1920 , olej, płótno, 72 x 56 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech WEISS ,Akt kobiecy , olej, tektura, 61 x 47 cm

Wojciech WEISS

(1875 Leorda w Rumunii - 1950 Kraków)

Akt kobiecy

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Menasze i Efraim SEIDENBEUTLOWIE ,Kazimierz Dolny nad Wisłą, około 1935 , olej, płótno, 62 x 72 cm

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław SZYNDLER ,Widok rzymskich ruin, około 1925 , akwarela, papier, 36,5 x 26,5 cm

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Polonia i Żołnierz Polski - scena alegoryczna, około 1920 , olej, płótno, 252 x 205 cm

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

80000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

90000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Polska szabla paradna "ormianka", początek XVIII wiwku , metal, drewno, skóra,

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

46000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para świeczników ściennych, na dwie świece, z baranimi głowami, koniec XVIII wieku , brąz odlewany i cyzelowany, złocenia ogniowe, wysokość 30 cm, szerokość 30 cm

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman KOCHANOWSKI ,Pejzaż z jeziorem, około 1930 , olej, płótno, 24,5 x 60,5 cm

Roman KOCHANOWSKI

(1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii)

Pejzaż z jeziorem, około 1930

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Młyn, około 1930 , olej, tektura, 35 x 50 cm

Wiktor KORECKI

Młyn, około 1930

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef RAPACKI ,Droga przez pola, 1915 , olej, płótno, 100 x 118 cm

Józef RAPACKI

(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic)

Droga przez pola, 1915

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

80000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

84000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor FEDORSKI ,Peonie i cytryny , olej, tektura, 59,5 x 61 cm

Wiktor FEDORSKI

(1894 Lwów - 1965 Bytom)

Peonie i cytryny

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef CHEŁMOŃSKI ,Czaple, około 1906-1908 , tusz, papier, 17,5 x 22,5 cm

Józef CHEŁMOŃSKI

Czaple, około 1906-1908

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

13800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Julian FAŁAT ,Pejzaż zimowy z sarenkami, po roku 1910 , ole, dykta, 59,5 x 144 cm

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

50000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

70000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz ZAKRZEWSKI ,Ulica Freta w Warszawie, 1963 , olej, płótno, 46 x 62 cm

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty SZEWCZENKO ,Studium starego Hucuła, około 1938 , olej, tektura, 50 x 35 cm

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon KOWALSKI ,Widok klasztornego ogrodu , olej, tektura, 21 x 29,5 cm

Leon KOWALSKI

(1870 Kijów - 1937 Kraków)

Widok klasztornego ogrodu

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan DOMARADZKI ,Pejzaż z Porzecza, 1939 , olej, papier naklejony na tekturę, 25 x 28,5 cm

Stefan DOMARADZKI

Pejzaż z Porzecza, 1939

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik de LAVEAUX ,Pejzaż nocny, około 1890-1894 , olej, tektura, 18 x 24 cm

Ludwik de LAVEAUX

Pejzaż nocny, około 1890-1894

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

17000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

17000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA,Fragment Riviery, około 1900-1904 , olej, tektura, 25 x 35 cm

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)