XV Aukcja

Józef PANKIEWICZ ,Hôtel Lambertt w Paryżu, przed 1905* , akwaforta, papier, akwaforta; 12 x 15,8 cm; papier 25 x 31,6 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leonard WINTEROWSKI ,Studium portretowe Kozaka, 1914 , akwarela, papier, 20 x 26,5 cm

Leonard WINTEROWSKI

(1875 Czerniowiec - 1927 Warszawa)

Studium portretowe Kozaka, 1914

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan Juliusz NORBLIN de la GOURDIN ,Dama i rycerz, około 1920 , akwarela, gwasz, tusz, papier, 32,5 27,5 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Kaczeńce, 1948 , olej, tektura , 50 x 70 cm

Alfons KARPIŃSKI

(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Kaczeńce, 1948

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) ,Pejzaż miejski, około 1960 , akwarela, papier, 15 x 20,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław PACIOREK ,Słoneczniki, 1938 , olej, tektura, 32 x 50 cm

Stanisław PACIOREK

(1889 Ładycze na Wołyniu - 1952 Kraków)

Słoneczniki, 1938

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman KOCHANOWSKI ,Pejzaż z łodziami , olej, deska, 17 x 25,7 cm

Roman KOCHANOWSKI

(1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii)

Pejzaż z łodziami

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef RAPACKI ,"W drodze do Emaus" - autoportret, około 1925 , kredka, węgiel, papier, 95,5 x 67 cm

Józef RAPACKI

(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic)

"W drodze do Emaus" - autoportret, około 1925

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Emil KRCHA ,Martwa natura z rybami, około 1950 , akwarela, papier, 31 x 41,5 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk KUNZEK ,Widok na Kopiec Kościuszki w Krakowie , akwarela, papier, 25 x 34 cm

Henryk KUNZEK

(1871 Sambor - 1928 Batowice koło Krakowa)

Widok na Kopiec Kościuszki w Krakowie

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maja BEREZOWSKA ,Scena rodzajowa "W drodze", około 1960 , akwarela, tusz, papier, 27 x 30 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

1400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maja BEREZOWSKA ,Tulipany w wazonie, około 1960 , akwarela, papier, 35,5 x 48 cm w świetle passe-partout

Maja BEREZOWSKA

(1898 Baranowicze - 1978 Warszawa)

Tulipany w wazonie, około 1960

Cena wywoławcza:

2700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (WASILEWSKI) ,Wieczór na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, około 1930 , olej, płótno, 35,5 x 55 cm

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bolesław BIEGAS (Biegalski) ,Portret sferyczny, około 1925 , olej, tektura, 70 x 59 cm

Bolesław BIEGAS (Biegalski)

(1865 Koziczyn, pow. Ciechanów - 1954 Paryż)

Portret sferyczny, około 1925

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt BADOWSKI ,Leśna droga , olej, płyta , 48 x 34,5 cm

Zygmunt BADOWSKI

(1875 Warszawa - 1959 Warszawa)

Leśna droga

Cena wywoławcza:

1700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy HEWELKE ,Widok na elewację ogrodową Belwederu, 1936 , olej, tektura, 38 x 45,5 cm

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan LEWICKI ,Pejzaż jesienny , olej, płótno naklejone na tekturę, 41 x 52 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szymon MŰLLER ,Widok Krakowa, 1920 , akwarela, papier, 29 x 20 cm w świetle passe-partou

Szymon MŰLLER

(1885 Kraków - 1942 Kraków lub obóz koncentracyjny)

Widok Krakowa, 1920

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor AXENTOWICZ ,Portret kobiety z maską starego człowieka w tle, około 1910 , pastel, papier, 61,5 x 46 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

22000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

23000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz flamandzki ,Scena rodzajowa, około 1700-1750 , olej, płótno, 61 x 76 cm

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz osiemnastowieczny ,Portret mężczyzny w peruce, około 1750 , pastel, pergamin napięty na ośmiobocznym blejtramie, 29 x 23 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan PIENIĄŻEK ,Łodzie rybackie nad morzem, 1936 , olej, dykta, 34 x 56 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) ,Morze, 1954 , olej, płyta, 48 x 54,5 cm

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI)

(1879 Zakrzew - 1959 Warszawa)

Morze, 1954

Cena wywoławcza:

3600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Nathan GRUNSWEIGH ,Martwa natura z nożem, jabłkami i warzywami, około 1920-1930 , olej, płótno, 55,5 x 66,2 cm

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

18900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Piotr STACHIEWICZ ,Wiosna-portret wiejskiej dziewczyny , pastel, papier, 48 x 63 cm

Piotr STACHIEWICZ

(1858 Nowosiółki Gościnne - 1938 Kraków)

Wiosna-portret wiejskiej dziewczyny

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk POLICHT ,Róże w wazonie, 1941 , olej, tektura, 50 x 37,5 cm

Henryk POLICHT

(1888 Wiatrowice - 1967 Kraków)

Róże w wazonie, 1941

Cena wywoławcza:

2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk UZIEMBŁO ,Łodzie przy brzegu , olej, tektura, 42,5 x 49,5 cm

Henryk UZIEMBŁO

(1879 Myślachowice pod Chrzanowem - 1949 Kraków)

Łodzie przy brzegu

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan CYBIS ,Na plaży, 1946 , olej, płótno, 46 x 52 cm

Jan CYBIS

(1897 Wróblin na Śląsku Opolskim - 1972 Warszawa)

Na plaży, 1946

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław FABIJAŃSKI ,Wnętrze kościoła mariackiego w Krakowie - widok od strony prezbiterium, ok. 1900-1910 , olej, tektura, 38 x 33,5 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław ŻURAWSKI ,Widok drewnianego kościoła w Tokarni , olej, płótno, 51 x 40,5 cm

Cena wywoławcza:

3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander MANN ,Wiejskie zabudowania, około 1920 , olej, tektura, 27,5 x 34,5 cm

Aleksander MANN

(1869 Warszawa - 1929 Konstancin koło Warszawy)

Wiejskie zabudowania, około 1920

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor DETKE ,Widok na tyły domów , olej, dykta, 40 x 53,5 cm

Wiktor DETKE

(1899Dąbrowa Górnicza - 1944 Warszawa)

Widok na tyły domów

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maurycy (Maurice) MĘDRZYCKI (MENDJIZKI) ,Pejzaż wiejski z krowami, około 1939 , olej, płótno, 50 x 61 cm

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Symche Binem (Simon) TRACHTER ,Pejzaż, 1936 , olej, tektura, 61 x 69 cm

Symche Binem (Simon) TRACHTER

(1890/1894 Lublin - 1942 Treblinka)

Pejzaż, 1936

Cena wywoławcza:

8500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieszko (Mieczysław) JABŁOŃSKI ,Zima w góralskiej wsi , olej, płótno, 45 x 59,5 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Pejzaż zimowy, około 1935 , olej, tektura, 35 x 48 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Pejzaż zimowy, około 1935

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik de LAVEAUX ,Pejzaż z widokiem na las, 1892-1893 , pastel, papier, 21 x 31,5 cm; w świetle passe-partout 17,5 x 29 cm

Ludwik de LAVEAUX

(1868 Jaronowice koło Jędrzejowa - 1894 Paryż)

Pejzaż z widokiem na las, 1892-1893

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Erazm KOTOWSKI ,Autoportret - malarz jako oracz, około 1930 , olej, płótno, 57 x 99 cm

Jan Erazm KOTOWSKI

(1885 Opatkowiczki koło Pińczowa - 1960 Milanówek)

Autoportret - malarz jako oracz, około 1930

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik de LAVEAUX ,Malarz z paletą, 1888-1889 lub 1890-1892 , ołówek, papier, 15 x 9,8 cm

Ludwik de LAVEAUX

Malarz z paletą, 1888-1889 lub 1890-1892

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Erazm KOTOWSKI ,Koń w zaprzęgu , kredka, papier, 18,5 x 28 cm w świetle passe-partout

Jan Erazm KOTOWSKI

Koń w zaprzęgu

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał Wiktor CZEPITA ,Widok miasteczka , olej, płótno naklejone na tekturę, 28 x 21,5 cm

Michał Wiktor CZEPITA

(1884 Buczacz - 1941 Warszawa)

Widok miasteczka

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan KARMAŃSKI ,Nad brzegiem Wisły, 1942 , olej, płotno, 39,5 x 50 cms

Jan KARMAŃSKI

(1887 Warszawa - 1958 Puławy)

Nad brzegiem Wisły, 1942

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz WAŚKOWSKI ,"Ona" - portret aktorki, około 1920 , kredka, papier, 43 x 41 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz WAŚKOWSKI ,Głowa mężczyzny w kapturze, około 1920 , tusz lawowany, papier, 31 x 25 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eryk LIPIŃSKI ,Erwin Axer gra w karty z Fafikiem w brzuchu wieloryba, 1972 , tusz, akwarela, papier, 29,5 x 41 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz KULISIEWICZ ,Rodzina czytająca list , tusz, papier, 19,5 x 16 cm w świetle passe-partout

Tadeusz KULISIEWICZ

(1899 Warszawa - 1988 Warszawa)

Rodzina czytająca list

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt LANDAU ,Portret chłopca czytającego książkę, około 1920-1930 , olej, płótno, 66 x 50,7 cm

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,Pejzaż, około 1900 , akwarela, gwasz, papier, 26 x 35 cm

Pius WELOŃSKI

(1849 Kumelany koło Suwałk - 1931 Warszawa)

Pejzaż, około 1900

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,Pejzaż o zachodzie słońca, około 1900 , akwarela, papier, 13,8 x 30,2 cm

Pius WELOŃSKI

Pejzaż o zachodzie słońca, około 1900

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz SICHULSKI ,Karykatury osobistości życia artystycznego i politycznego, 1915-1917, wszystkie: akwarele, tusz, papier, wszystkie:23 x 30,5 cm

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Pejzaż, około 1950 , olej, płótno, 70 x 80 cm

Zbigniew PRONASZKO

(1885 Debreczyn - 1958 Kraków)

Pejzaż, około 1950

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rafał MALCZEWSKI ,Pejzaż tatrzański, 1917-1939 , akwarela, papier, 65,5 x 100 cm

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik GĘDŁEK ,Oddział jazdy polskiej w stepie, około 1890 , olej, płótno naklejone na płytę, 68 x 120 cm

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

100000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

110000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pieter Francis PETERS ,Zamek Freudensberg w północnym Tyrolu*, 1871 , olej, płótno, 99 x 157 cm

Pieter Francis PETERS

(1818 Nymwegen/dzisiaj Nijmegen w Holandii/ - 1903 Stuttgart)

Zamek Freudensberg w północnym Tyrolu*, 1871

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz północnowłoski ,Zwiastowanie, około 1700 , olej, płótno zdublowane, 46,5 x 39 cm

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz z żółtym lwem, około 1738 , porcelana malowana naszkliwnie, średnica 30,2 cm, wys. 5,3 cm

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz południowoniemiecki ,Zdjęcie z krzyża, około, 1600 , tempera, deska, 105 x 120 cm

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

50000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Kazimierz KUŚMIDROWICZ ,Pejzaż z podkarpacia , olej, płótno, 31,9 x 42 cm

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Pejzaż ze starym młynem, około 1930 , olej, płótno naklejone na tekturę, 66 x 88,5 cm

Wiktor KORECKI

Pejzaż ze starym młynem, około 1930

Cena wywoławcza:

12500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław LIPSKI ,Para portretów małżonków Mierderzyńskich, 1848 , olej, płótno, 78 x 64 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzbanek - kafetiera, Berlin, około 1750 , srebro, repusowana dekoracja, ucho hebanowe, wysokość 18 cm, średnica stopy 7 cm

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Martwa natura z dzbankiem, około 1940-1950 , olej, płótno, 43 x 61,5 cm

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef Mikołaj POCHWALSKI ,Portret kobiety w stroju regionalnym, 1926 , olej, tektura, 48 x 34 cm

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Nathan GRUNSWEIGH ,Widok przedmieścia, około 1920-1925 , olej, płótno naklejone na tekturę, 30,5 x 37,5 cm

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław LAM ,Martwa natura z cukiernicą, około 1950 , olej, płótno naklejone na tekturę, 35 x 48 cm

Władysław LAM

(1893 Konjica w Hercegowinie - 1984 Gdańsk)

Martwa natura z cukiernicą, około 1950

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

13500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

13500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Emil KRCHA ,Wiejska zagroda zimą, 1945 , akwarela, papier, 18,5 x 24,8 cm

Emil KRCHA

(1894 Kałusz - 1972 Kraków)

Wiejska zagroda zimą, 1945

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander GIERYMSKI ,Nokturn , olej, deska, 15,8 x 13,8 cm

Aleksander GIERYMSKI

(1850 Warszawa - 1901 Rzym)

Nokturn

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz TETMAJER ,Przy straganie , olej, płótno, 34,5 x 26,5 cm

Włodzimierz TETMAJER

(1862 Ludźmierz - 1923 Kraków)

Przy straganie

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

19000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Barbara KACZMAROWSKA-HAMILTON ,Zaułek, 1967 , olej, płótno, 102 x 80 cm

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Barbara KACZMAROWSKA-HAMILTON ,Martwa natura z zegarem, około 1965 , olej, płótno, 60 x 69,5 cm

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Heinrich Anton DÄHLING ,Portret młodej kobiety, 1813 , tempera, kość słoniowa, owal 6 x 8 cm

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Portret mężczyzny, II połowa XVIII wieku , olej, płótno, 66 x 48 cm

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam MALICKI ,Zimowy pejzaż tatrzański, 1924 , olej, tektura, 70 x 98 cm

Adam MALICKI

(1896 Kraków - 1949 Warszawa)

Zimowy pejzaż tatrzański, 1924

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy POTRZEBOWSKI ,Nocny zwiad, 1954 , olej, płótno, 70 x 90 cm

Jerzy POTRZEBOWSKI

(1921 Sandomierz - 1974 Kraków)

Nocny zwiad, 1954

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

8500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szabla lekkiej jazdy z początku XIX wieku , stal, drewno, głownia dł. 76 cm, dł. całkowita szabli 90 cm

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

13000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pistolet z zamkiem kapiszonowym, Liège, około 1840-1850 , stal, drewno, dł. całkowita 42,5 cm; dł. lufy: 27,5 cm

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Strzelba myśliwska, dubeltówka, St-Etienne, około 1840-1850 , metal, drewno, dł. całkowita: 116 cm; dł. luf: 75, 5 cm

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Strzelba myśliwska dubeltówka, Paryż, około 1840-1850 , metal, drewno, dł. całkowita : 110 cm, dł. luf: 70, 5 cm

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Julian FAŁAT ,Rabata przed domem, około 1905 , olej, płótno, 46 x 95 cm

Julian FAŁAT

(1853 Tuligłowy - 1929 Bystra)

Rabata przed domem, około 1905

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

46000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz TETMAJER ,Przed bronowickim dworkiem , olej, płótno, 41,5 x 45,5 cm

Włodzimierz TETMAJER

Przed bronowickim dworkiem

Numer katalogowy:80

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan FILIPKIEWICZ ,Pejzaż zimowy ze smerkami , olej, płótno, 69 x 56 cm

Stefan FILIPKIEWICZ

(1879 Tarnów - 1944 obóz koncentracyjny Mauthausen Gusen)

Pejzaż zimowy ze smerkami

Numer katalogowy:81

Cena wywoławcza:

13000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

13000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)