XVI Aukcja

Antoni LEDÓCHOWSKI ,Konstantynów w Podlaskiem*, litografia naklejona na zielony papier, 9 x 13,8 cm

Cena wywoławcza:

1250.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) ,Pejzaż miejski, około 1960 , kredka, papier, 14,5 x 20,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hanna RUDZKA-CYBISOWA ,W porcie rybackim , olej, tektura, 26 x 34,5 cm

Hanna RUDZKA-CYBISOWA

(1897 Mława - 1988 Kraków)

W porcie rybackim

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan WODYŃSKI ,Ryba , olej, płótno, 46 x 55,5 cm

Jan WODYŃSKI

(1903 Jasło - 1988 Warszawa)

Ryba

Cena wywoławcza:

3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz KOSSAK ,Pejzaż z widokiem na Kopiec Kościuszki* , akwarela, papier, 27 x 18 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni de BRADÉ ,Starzec, 1937 , pastel, kredka, papier, 33,5 x 24 cm

Antoni de BRADÉ

(1887 Warszawa - 1973 Świdnica (?))

Starzec, 1937

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław REYZNER ,Portret kobiety, 1903 , pastel, tektura, 34,5 x 24 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TESLAR ,Pejzaż wiosenny, 1956 , olej, tektura, 38 x 51,5 cm

Antoni TESLAR

(1898 Krzeszowice - 1972 Warszawa)

Pejzaż wiosenny, 1956

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk KLOPFER ,Widok na kwitnący sad , gwasz, akwarela, papier, 29,5 x 42 5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław GIBIŃSKI ,Góral na tle hal , akwarela, papier, 17 x 24,5 cm

Stanisław GIBIŃSKI

(1882 Rzeszów - 1971 Katowice)

Góral na tle hal

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław SKOCZYLAS,Pejzaż górski z szałasem , akwarela, papier, 23 x 30 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Kościółek w lesie, 1933 , olej, tektura, 21,5 x 24 cm

Stanisław CZAJKOWSKI

(1876 Warszawa - 1954 Sandomierz)

Kościółek w lesie, 1933

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan PIENIĄŻEK ,Drewniany kościółek wśród drzew, 1916 , olej, tektura, 28 x 33,5 cm

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy SKARŻYŃSKI ,Drabiniarz , tempera, papier, 25,5 x 17,5 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maja BEREZOWSKA ,Scena z Dekameronu Boccaccia, 1954 , akwarela, tusz, papier, 28 x 23,8 cm w świetle passe-partout

Maja BEREZOWSKA

(1898 Baranowicze - 1978 Warszawa)

Scena z Dekameronu Boccaccia, 1954

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOŻUCHOWSKI ,Kirasjer francuski w odwrocie spod Moskwy , akwarela, gwasz, papier, 26 x 30 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOŻUCHOWSKI ,Polski ułan z lat 1815-1830 , akwarela, gwasz, papier, 34 x 24 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOŻUCHOWSKI ,Kawalerzysta legionowy , akwarela, gwasz, papier, 33 x 25 cm

Jerzy KOŻUCHOWSKI

(1893 Wolborz - 1967 Warszawa)

Kawalerzysta legionowy

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOŻUCHOWSKI ,Ułan z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej , olej, płótno na tekturze, 42 x 30 cm

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech KOSSAK ,Napad wilków, 1909 , olej, płótno, 70,5 x 100,5 cm

Wojciech KOSSAK

(1857 Paryż - 1942 Kraków)

Napad wilków, 1909

Cena wywoławcza:

38000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI ,Widok zamku Świętego Anioła w Rzymie, około 1865-1866 , akwarela, papier, 16,5 x 24 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam SETKOWICZ ,Widok Rynku Głównego w Krakowie z kościołem Mariackim i pod wezwaniem Sw. Wojciecha, około 1920-1930 , akwarela, papier, 34,5 x 24 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

William Robert SYMONDS ,Portret kobiety, 1901 , olej, płótno zdublowane, 61 x 51 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz dziewiętnastowieczny ,Portret Ludwiga Ernsta Ottona von Gaudÿ, 1810 , olej, płótno dublowane, 56 x 47 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław MAŚLAKIEWICZ ,Portret dziewczyny, 1895 , olej, płótno, 56 x 46 cm

Cena wywoławcza:

5800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugen BŐRMEL ,Popiersia dziewczyn, 1891 , brąz patynowany, na kamiennym cokole, wysokość 33 cm

Eugen BŐRMEL

(1858 Kőnigsberg /Królewiec/ - )

Popiersia dziewczyn, 1891

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor GROTT ,Kwiaty w wazonie, około 1950 , akwarela, papier, 24 x 31 cm w świetle passe-partout

Teodor GROTT

(1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Kwiaty w wazonie, około 1950

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander AUGUSTYNOWICZ ,Kwiaty na stoliku , olej, płótno, 55 x 65 cm

Aleksander AUGUSTYNOWICZ

(1865 Iskrzynia koło Krosna - 1944 Warszawa)

Kwiaty na stoliku

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef RAPACKI ,Pejzaż z kaczeńcami , olej, płótno naklejone na tekturę, 17 x 27 cm

Józef RAPACKI

(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic)

Pejzaż z kaczeńcami

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław RZEPIŃSKI ,Kot siedzący na wieży , tusz, rysunek piórkiem, papier, 25,7 x 19,7 cm

Czesław RZEPIŃSKI

(1905 Trembowla - 1995 Kraków)

Kot siedzący na wieży

Cena wywoławcza:

1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz MAKOWSKI,Czworo dzieci z polską chorągiewką, balonikiem i pieskiem, 1928 - 1932 , akwarela, kredka, papier, 25,5 x 30 cm

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leonard PĘKALSKI ,Pejzaż z domami, około 1930 , olej, tektura, 25 x 35 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan CYBIS ,Widok miasteczka , olej, płótno, 34,6 x 40,5 cm

Jan CYBIS

(1897 Wróblin na Śląsku Opolskim - 1972 Warszawa)

Widok miasteczka

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman KOCHANOWSKI ,Pejzaż z wierzbami i bydłem, około 1880-1900 , olej, dykta, 26 x 35,5 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Janusz TREFLER ,Pejzaż, 1932 , olej, dykta, 61 x 48,5 cm

Janusz TREFLER

(1896 Warszawa - 1944 Warszawa)

Pejzaż, 1932

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan FILIPKIEWICZ ,Pejzaż górski, około 1930 , olej, tektura, 36 x 80 cm

Stefan FILIPKIEWICZ

(1879 Tarnów - 1944 obóz koncentracyjny Mauthausen Gusen)

Pejzaż górski, około 1930

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zefir (Zefiryn) ĆWIKLIŃSKI ,Wypas owiec w górach, 1924 , olej, tektura, 31 x 35 cm

Cena wywoławcza:

1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy, około 1923-1927 , olej, płótno, 107 x 156

Cena wywoławcza:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Paweł MARYLSKI-ŁUSZCZEWSKI ,Wiosenny Pejzaż, 1935 , olej, płótno, 81 x 100 cm

Jan Paweł MARYLSKI-ŁUSZCZEWSKI

(1893 Pęcice pod Warszawą - 1954 Warszawa)

Wiosenny Pejzaż, 1935

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Dworek, około 1935 , olej, tektura, 23 x 25 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Dworek, około 1935

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwan IWANEĆ ,Pejzaż wiejski, 1929 , olej, tektura, 40 x 24 cm

Iwan IWANEĆ

(1890 Nowosiłki pod Lwowem - 1946 Irkuck)

Pejzaż wiejski, 1929

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI ,Męczeństwo Podlasian(Mordowanie włościan unickich przez wojsko rosyjskie w Pratulinie celem nawrócenia na prawosławie)*, 1875 , akwarela, gwasz, papier, 35 x 50

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk PILATTI ,Karol Chodkiewicz pod Kircholmem, około 1860 , tusz, piórko, ołówek, papier, 34,5 x 41,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander MANN ,Willa "Ave"*) w Konstancinie , olej, dykta, 22,5 x 29 cm

Aleksander MANN

(1869 Warszawa - 1929 Konstancin koło Warszawy)

Willa "Ave"*) w Konstancinie

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maksymilian GIERYMSKI ,Wnętrze wiejskiej izby, około 1860-1070 , olej, płótno naklejone na gruby karton, 22 x 27,5 cm

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

70000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Patera empirowa w formie krateru, z dwiema antabami, Wiedeń, Johann Farkas*, 1804 , srebro, wys. 11,8 cm, średn. 17,7 cm

Cena wywoławcza:

3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Empirowa waza z pokrywą - teryna, 1817 , porcelana malowana naszkliwnie, złocona, wysokość 33 cm (z przykrywą), średnica 27 cm

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Figurka porcelanowa przedstawiająca młodego dworzanina, około 1770, porcelana biała szkliwiona, wysokość 17,8 cm

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Zamyślona dziewczyna, 1928 , olej, płótno naklejone na tekturę, 18,5 x 31,5 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Zamyślona dziewczyna, 1928

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Satyr, 1927 , olej, tektura, 26 x 33 cm

Wlastimil HOFMAN

Satyr, 1927

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany, Mongolia ,Tanka z przedstawieniem Hajagriwa , farby mineralne, złocenia, jedwab, drewno, 27 x 33 cm

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

1a. Waza dekoracyjna, 2b. Misa, Chiny, około 1800-1830, porcelana malowana naszkliwnie, farbami emaliowymi, złocona, 1a. waza wys. 45 cm, średn. 23 cm

2b. misa wys. 17 cm, średn. 45 cm

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KAMOCKI,Wiejski kościół, 1920 , olej, tektura, 25,5 x 35 cm

Stanisław KAMOCKI

(1875 Warszawa - 1944 Zakopane)

Wiejski kościół, 1920

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan DYMICZ ,Fontanna wśród drzew , olej, tektura, 28 x 38 cm

Jan DYMICZ

(działał w latach 1928 - 1939)

Fontanna wśród drzew

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Drzewa, 1920 , olej, tektura, 16,5 x 25,5 cm

Stanisław CZAJKOWSKI

Drzewa, 1920

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan DOMARADZKI ,Pejzaż-na skraju lasu, 1916 , obraz, płótno dublowane, 32,5 x 25,5 cm

Stefan DOMARADZKI

(1897 Niżny Nowgorod - 1983 Nandy pod Paryżem)

Pejzaż-na skraju lasu, 1916

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Dwie postacie z pucharem, około 1920 , olej, płótno, 54,5 x 65 cm

Wlastimil HOFMAN

Dwie postacie z pucharem, około 1920

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maksymilian BROŻEK ,Anioł prowadzący kobietę dosiadającą konia, 1929 , olej, tektura, 39 x 49 cm

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław JAROCKI ,Pejzaż morski - przed burzą, 1919 , olej, płótno, 49 x 71 cm

Władysław JAROCKI

(1879 Podhajczyki pod Zborowem na Ukrainie - 1965 Kraków)

Pejzaż morski - przed burzą, 1919

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław ZNAMIEROWSKI ,Pejzaż morski, około 1930 , olej, płótno, 52 x 69 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni ŁYŻWAŃSKI,Widok Kazimierza Dolnego nad Wisłą,1929, olej, dykta, 26,5 x 32,5 cm

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ryszard BORS ,Widok Kazimierza Dolnego nad Wisłą , olej, płótno, 54,5 x 72,5 cm

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Meier STACHEL ,Dzielnica żydowska w Wilnie, 1939 , akwarela, papier, 36 x 26 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ignacy HIRSZFANG ,Droga przez podhalańska wieś, około 1930 , akwarela, papier, 35,5 x 48 cm

Ignacy HIRSZFANG

(1892 ? Tomaszów Mazowiecki - 1943 Oświęcim)

Droga przez podhalańska wieś, około 1930

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef HORYD ,Po odpuście , olej, tektura, 28 x 35 cm

Józef HORYD

(1898 Wilno - 1939 zginął pod Wilnem)

Po odpuście

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria WODZICKA,Wiejski pejzaż ze sztafażem ,

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Piotr OBAL ,Lwowski pejzaż , olej, tektura, 60 x 45 cm

Piotr OBAL

(1900 Obodiwka (rejon Tarnopola - 1987 Obodiwka)

Lwowski pejzaż

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Natan KORZEŃ ,Przedmieście , olej, płótno, 93 x 73 cm

Natan KORZEŃ

(1895 Płock - 1941 Wilno)

Przedmieście

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz LASOCKI ,Akt kobiecy, 1909 , olej, płótno, 176 x 100 cm

Kazimierz LASOCKI

(1871 Gąbin k. Gostynina - 1952 Warszawa)

Akt kobiecy, 1909

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ryszard PRAUSS ,Katedra w Kielcach, 1944 , akwarela, ołówek, papier, 38,5 x 52,5 cm

Ryszard PRAUSS

(1902 Kielce - 1955 Kielce)

Katedra w Kielcach, 1944

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ryszard PRAUSS ,Zamek w Szydłowcu, 1945 , akwarela, gwasz, ołówek, papier, 40,5 x 50,5 cm

Ryszard PRAUSS

(1902 Kielce - 1955 Kielce)

Zamek w Szydłowcu, 1945

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ryszard PRAUSS ,Dziedziniec Zamku w Szydłowcu, 1945 , akwarela, ołówek, papier, 39 x 50,5 cm

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zestaw sześciu kubków myśliwskich z monogramem wiązanym JZ, 1857 , srebro, wewnątrz złocone, wysokość 7,8 cm, średnica 6,7 cm

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kubek z rokokową dekoracją, Moskwa, 1782 , srebro, ślady złocenia, wysokość 7,7 cm

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kubek koniczny, o klasycystycznej formie, Tallin, około 1790-1810 , srebro 14-łutowe, złocenia, wysokość 11,5 cm

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kubek z grawerowanym ornamentem na korpusie, Lwów 1830 , srebro 13-łutowe, wysokość 7,9 cm

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec),Wilno, 1921 , akwarela, ołówek, papier, 31 x 34 cm

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec)

(1870 Warszawa - 1956 Warszawa)

Wilno, 1921

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) ,Widok ulicy Freta z kościołem pod wezwaniem Św. Ducha w Warszawie, około 1936-1939 , akwarela, gwasz, papier, 34 x 48,5 cm

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hipolit LIPIŃSKI ,Pejzaż z drzewami, około 1870-1874 , olej, płótno, 41 x 27,5 cm

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef CHEŁMOŃSKI ,Pejzaż, 1888 , olej, płótno dublowane, 26,5 x 37 cm

Józef CHEŁMOŃSKI

(1849 w Boczkach pod Łowiczem - 1914 Kuklówka)

Pejzaż, 1888

Numer katalogowy:80

Cena wywoławcza:

28000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

35000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bolesław NAWROCKI ,Portret śpiewaczki, Janiny Smotryckiej*, 1908 , olej, płótno, 101 x 84 cm

Numer katalogowy:81

Cena wywoławcza:

19500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

19500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek MALCZEWSKI ,Autoportret z muzą, szkic olejny, około 1914-1919 , olej, płótno dublowane, 41 x 68 cm

Numer katalogowy:82

Cena wywoławcza:

70000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

70000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KORZENIEWSKI ,Ciągnienie sieci-moment stanowczy, przed 1914 , olej, tempera, tektura, 45 x 61 cm

Numer katalogowy:83

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz PODSADECKI ,Studium pejzażowe, 1959 , akwarela, papier, 33 x 41,5 cm

Kazimierz PODSADECKI

(1904 Zbierzów - 1970 Kraków)

Studium pejzażowe, 1959

Numer katalogowy:84

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz PODSADECKI ,Park, 1966 , akwarela, papier, 20 x 29 cm w świetle passe-partout

Kazimierz PODSADECKI

(1904 Zbierzów - 1970 Kraków)

Park, 1966

Numer katalogowy:85

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy ADAM ,Domy, 1927 , olej, tektura, 27 x 39 cm

Jerzy ADAM

(działał w latach około 1929 - 1933)

Domy, 1927

Numer katalogowy:86

Cena wywoławcza:

3600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt RADNICKI ,Widok ulicy z obronną architekturą, 1969 , olej, płótno, 65 x 90 cm;

Zygmunt RADNICKI

(1894 Czortów koło Tarnopola - 1969 Piwniczna)

Widok ulicy z obronną architekturą, 1969

Numer katalogowy:87

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Autoportret z dwiema postaciami, około 1925 , olej, tektura, 17,3 x 39 cm

Numer katalogowy:88

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KACZOR BATOWSKI ,Scena rodzajowa, 1900 , olej, tektura, 25 x 64 cm

Numer katalogowy:89

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał Wiktor CZEPITA ,Róże w wazonie , olej, płótno, 46,5 x 38 cm

Michał Wiktor CZEPITA

(1884 Buczacz - 1941 Warszawa)

Róże w wazonie

Numer katalogowy:90

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Peonie w wazonie , gwasz, akwarela,papier naklejony na tekturę, 47 x 34 cm

Erno ERB

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

Peonie w wazonie

Numer katalogowy:91

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Przekupki , olej, tektura, 26 x 35 cm

Erno ERB

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

Przekupki

Numer katalogowy:92

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Przekupki , olej, tektura, 35 x 50 cm

Erno ERB

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

Przekupki

Numer katalogowy:93

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef WODZIŃSKI ,W loży teatralnej, około 1895-1900 , olej, płótno, 49 x 30 cm

Józef WODZIŃSKI

(1858 Korytnica koło Radomia - po 1918)

W loży teatralnej, około 1895-1900

Numer katalogowy:94

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Symche Binem (Simon) TRACHTER ,Pejzaż z Kazimierza Dolnego, 1935 , olej, płótno, 55 x 68,5 cm

Numer katalogowy:95

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz WAŚKOWSKI ,Portret Feliksa Jasieńskiego*, około 1920-1925 , kredka, papier, 36 x 26 cm

Numer katalogowy:96

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz WAŚKOWSKI ,Portret młodzieńca, około 1910 , kredka, papier, 31 x 26 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:97

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erna ROSENSTEIN ,Szerokie echa, 1966 , tusz, papier, 23 x 32 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:98

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marian WAWRZENIECKI ,Pax, 1904 , tusz, ołówek, papier, 29 x 20,5 cm

Marian WAWRZENIECKI

(1863 Warszawa - 1943 Warszawa)

Pax, 1904

Numer katalogowy:99

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Oleksy (Aleksy, Aleksander) NOWAKIWSKI(NOWAKOWSKI, NOVAKIVS`KYJ) ,W kapliczce, około 1911 , olej, tektura, 31,5 x 26 cm

Numer katalogowy:100

Cena wywoławcza:

4400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef JAROSZYŃSKI ,Do pożaru, około 1880-1890 , olej, płótno, 66 x 100 cm

Numer katalogowy:101

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan STANISŁAWSKI ,Pejzaż, około 1900 , olej, tektura, 8,4 x 10,2 cm

Jan STANISŁAWSKI

(1860 Olszana na Ukrainie - 1907 Kraków)

Pejzaż, około 1900

Numer katalogowy:102

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Zamieć - samotny kirasjer w odwrocie spod Moskwy, 1927 , olej, płótno naklejone na tekturę, 31,5 x 22 cm

Numer katalogowy:103

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ) ,Zdążyć przed zamiecią, 1932 , olej, płótno, 50 x 80 cm

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ)

(około 1875 /?/ - 1946/1947 Warszawa, Łódź /?/)

Zdążyć przed zamiecią, 1932

Numer katalogowy:104

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dionizy IWANCEW ,Pejzaż, 1934 , olej, dykta, 33,5 x 45 cm

Numer katalogowy:105

Cena wywoławcza:

2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef KIDOŃ ,Droga wśród drzew, około 1950 , olej, płyta wiórowa, 86 x 60,5 cm

Józef KIDOŃ

(1890 Rudnica na Śląsku Cieszyńskim - 1968 Katowice)

Droga wśród drzew, około 1950

Numer katalogowy:106

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Axel JENSEN ,Pejzaż , olej, płótno, 30 x 45 cm

Axel JENSEN

(1885 Kjerteminde - 1972)

Numer katalogowy:107

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz LASOCKI ,Pejzaz z krową u wodopoju, 1949 , olej, płótno, 65 x 81 cm

Kazimierz LASOCKI

Pejzaz z krową u wodopoju, 1949

Numer katalogowy:108

Cena wywoławcza:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech KOSSAK ,Siostra miłosierdzia na linii bojowej pod Warszawą, około 1910 , olej, płótno, 82 x 66 cm

Numer katalogowy:109

Cena wywoławcza:

50000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Reinhold WERNER ,Pejzaż z kąpiącymi się dziećmi , olej, deska fazowana, 23,5 x 18 cm

Numer katalogowy:110

Cena wywoławcza:

3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hans SCHLEICH ,Widok miejscowości Spiez nad Thuner See* , 1902 , olej, płótno na tekturze, 54,5 x 39 cm

Numer katalogowy:111

Cena wywoławcza:

5900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon KOWALSKI ,Martwa natura z owocami , olej, tektura, 25 x 34,5 cm

Leon KOWALSKI

(1870 Kijów - 1937 Kraków)

Martwa natura z owocami

Numer katalogowy:112

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam HANNYTKIEWICZ ,Kwiaty w wazonie na stole, około 1930 , olej, tektura, 50 x 37 cm

Numer katalogowy:113

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz MAKOWSKI,Rzeźba Jean Goujona, około 1920 , ołówek, papier, 21,5 x 17 cm

Numer katalogowy:114

Cena wywoławcza:

1700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt RADNICKI ,Studium aktu, 1923 , ołówek, papier, 29,5 x 21 cm

Zygmunt RADNICKI

Studium aktu, 1923

Numer katalogowy:115

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman KOCHANOWSKI ,Pejzaż , kredka, papier, 14,5 x 23 cm w świetle passe-partout

Roman KOCHANOWSKI

(1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii)

Numer katalogowy:116

Cena wywoławcza:

1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BOHUSZEWICZ ,Głazy i potok, 1934 , olej, tektura, 40 x 35 cm

Jan BOHUSZEWICZ

(1878 Osowiec koło Mławy - 1935 Santa Margerita Ligure)

Głazy i potok, 1934

Numer katalogowy:117

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BOHUSZEWICZ ,Zakątek pod lodowcem, 1928 , olej, tektura, 32,5 x 42 cm

Jan BOHUSZEWICZ

Zakątek pod lodowcem, 1928

Numer katalogowy:118

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BOHUSZEWICZ ,Listopad, 1929 , olej, tektura, 44,5 x 35 cm

Jan BOHUSZEWICZ

Listopad, 1929

Numer katalogowy:119

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław Korwin PIOTROWSKI ,Aleja w pierwszym śniegu, około 1910-1914 , olej, tektura, 62 x 86 cm

Numer katalogowy:120

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KAMOCKI,Pejzaż górski z zagrodą, 1928 , olej, tektura, 67 x 94 cm

Numer katalogowy:121

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugeniusz GEPPERT ,Kawaleria, Szarża ułanów , akwarela, papier, 50,5 x 70,5 cm

Numer katalogowy:122

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik Antoni MACIĄG,W stadzie ogierów, 1981 , olej, płótno, 80 x 60 cm

Ludwik Antoni MACIĄG

(1920 Kraków - 2007 Gulczewo koło Wyszkowa)

W stadzie ogierów, 1981

Numer katalogowy:123

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy FEDKOWICZ ,Piwonie w białym dzbanie, około 1930-1935(?) , olej, płótno, 56 x 45 cm

Jerzy FEDKOWICZ

(1891 Stefanówka na Podolu - 1959 Kraków)

Piwonie w białym dzbanie, około 1930-1935(?)

Numer katalogowy:124

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Emil KRCHA ,Martwa natura z kwiatami, 1943 , olej, tektura, 62 x 52 cm

Emil KRCHA

(1894 Kałusz - 1972 Kraków)

Martwa natura z kwiatami, 1943

Numer katalogowy:125

Cena wywoławcza:

6200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik MISKY ,Irysy w wazonie, około 1930 , olej, tektura, 69 x 50 cm

Ludwik MISKY

(1884 Nowy Sącz - 1938 Kraków)

Irysy w wazonie, około 1930

Numer katalogowy:126

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor ROSZKOWSKI ,Rozładowywanie wozu z sianem, 1928 , olej, tektura, 44 x 27,8 cm

Numer katalogowy:127

Cena wywoławcza:

1300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor ROSZKOWSKI ,Układanie stogu, 1928 , olej, tektura, 44 x 27,8 cm

Teodor ROSZKOWSKI

(1884 Warszawa - 1979 Warszawa)

Układanie stogu, 1928

Numer katalogowy:128

Cena wywoławcza:

1300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman BREITENWALD ,Szwoleżerowie , olej, płótno, 51 x 44 cm

Roman BREITENWALD

(1911 Piotrków Trybunalski - Miechów)

Szwoleżerowie

Numer katalogowy:129

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław PODKOWIŃSKI ,Studium portretowe , ołówek, papier, wszystkie 14,5 x 9,5 cm w świetle passe-partout

Władysław PODKOWIŃSKI

(1866 Warszawa - 1895 Warszawa)

Studium portretowe

Numer katalogowy:130

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy MAKAREWICZ ,Stragan w Rynku Głównym w Krakowie, około 1933 - 1943 , akwarela z gwaszem, papier, 59 x 42 cm w świetle passe-partout;

Numer katalogowy:131

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rzeźba pełnoplastyczna Święty Franciszek, Śląsk, początek XVI wieku , drewno, polichromowane (polichromia późniejsza ?), wysokość 79 cm

Numer katalogowy:132

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)