XVII Aukcja

Wacław PRUSAK ,Cisza nad stawem, 1967 , olej, płótno, 39 x 49 cm

Wacław PRUSAK

(1891 Włodawa - 1978 Pruszków)

Cisza nad stawem, 1967

Cena wywoławcza:

2300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maciej NEHRING ,Zimowy pejzaż tatrzański, 1943 , akwarela, papier, 78 x 64 cm

Maciej NEHRING

(1901 Warszawa - 1977 Warszawa)

Zimowy pejzaż tatrzański, 1943

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rafał MALCZEWSKI ,Pejzaż tatrzański, 1943 , akwarela, papier, 65,5 x 100 cm

Rafał MALCZEWSKI

(1892 Kraków - 1965 Montreal)

Pejzaż tatrzański, 1943

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor GROTT ,Kwiaty w wazonie, około 1930 , akwarela, papier, 49 x 34 cm

Teodor GROTT

(1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Kwiaty w wazonie, około 1930

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander AUGUSTYNOWICZ ,Portret młodego górala, 1914 - 1921 , akwarela, papier, 68 x 48 cm w świetle passe-partout

Aleksander AUGUSTYNOWICZ

(1865 Iskrzynia koło Krosna - 1944 Warszawa)

Portret młodego górala, 1914 - 1921

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz dziewiętnastowieczny ,Portret pieska, około 1850 , olej, płótno naklejone na drewno, owal 19,5 x 25 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander CALAME ,Pies , akwarela, gwasz, papier, 20 x 14,5 cm

Aleksander CALAME

(1810 Vevey - 1864 Menton)

Pies

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ryszard PRAUSS ,Zamek w Drzewicy*, 1944 , akwarela, gwasz, papier, 39 x 50,5 cm

Ryszard PRAUSS

(1902 Kielce - 1955 Kielce)

Zamek w Drzewicy*, 1944

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ryszard PRAUSS ,Ratusz i rynek, 1944 , akwarela, gwasz, papier, 39 x 50,5 cm

Ryszard PRAUSS

(1902 Kielce - 1955 Kielce)

Ratusz i rynek, 1944

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Anna Rosina LISIEWSKA MATTHIEU DE GASC ,Portret Joanny Elżbiety z domu księżniczki Holstein-Gottorp księżnej Anhalt-Zerbst*, z orderem Św. Katarzyny, 1764 , olej, płótno dublowane, 159 x 118 cm

Cena wywoławcza:

75000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

80000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Portret pułkownika Liboriusa Conrada Diede, około 1735-1745 , olej, płótno, owal, 73,5 x 55 cm

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Emilie LACHAUD DE LOQUEYSSIE ,Portret młodej kobiety, 1835 , akwarela, papier, 25 x 20 cm

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz z kręgu Gaspara DUGETA /POUSSINA/ ,Pejzaż ze sztafażem, około 1670 , olej, płótno, 61 x 75 cm

Cena wywoławcza:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Erazm KOTOWSKI ,Koński targ, około 1920 , olej, płótno, 70 x 121 cm

Jan Erazm KOTOWSKI

(1885 Opatkowiczki koło Pińczowa - 1960 Milanówek)

Koński targ, około 1920

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Para portretów, koniec XVIII wieku , olej, płótno, 37,5 x 28 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Portret królowej Ludwiki Marii Gonzagi* , olej, płótno, 86 x 66 cm

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef KOSIŃSKI ,Portret księcia Józefa Poniatowskiego*, w mundurze, ze wstęgą i gwiazdą Krzyża Wielkiego Virtuti Militari, około 1815 – 1820 , olej, płótno, 77 x 62,5 cm

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Portret Magdaleny z Horodyszczy Jelcówny Rojowskiej Nakwaskiej, po 1702 roku , olej, płótno, 80,5 x 64,5 cm

Cena wywoławcza:

19000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik GĘDŁEK ,Kozacy przeganiający konie , olej, deska, 38 x 58 cm

Ludwik GĘDŁEK

(1847 Kraków - 1904 Wiedeń)

Kozacy przeganiający konie

Cena wywoławcza:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

55000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz LASOCKI ,Byk, 1910 , olej, deska, 25 x 44 cm

Kazimierz LASOCKI

(1871 Gąbin k. Gostynina - 1952 Warszawa)

Byk, 1910

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Emil KRCHA ,Droga przez wieś, około 1950 , olej, płótno, 46 x 58 cm

Emil KRCHA

(1894 Kałusz - 1972 Kraków)

Droga przez wieś, około 1950

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria RITTER ,Pejzaż wiejski , olej, płótno, 38 x 52 cm

Maria RITTER

(1896 Nowy Sącz - 1976 Nowy Sącz)

Pejzaż wiejski

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy Ryszard KRAUZE (Krause),Pejzaż zakopiański , olej, tektura, 44 x 55 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adolf (Abraham) BEHRMANN

(1876 Ryga - 1942 getto w Białymstoku)

Martwa natura z kieliszkami

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michalina KRZYŻANOWSKA ,Jesienne kwiaty, 1932, olej, dykta, 40 x 32 cm

Michalina KRZYŻANOWSKA

(1883 Warszawa - 1962 Warszawa)

Jesienne kwiaty, 1932

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Pejzaż ze sztafażem, około 1880 , olej, płótno dublowane, 17 x 22 cm

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Scena pasterska w przedburzowym pejzażu, około 1780 , olej, płótno (dublowane), 48 x 62,5 cm

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław Wojciech BERGMAN ,Portret mężczyzny w kostiumie , olej, płótno, 52 x 42 cm

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt WALISZEWSKI ,Martwa natura, 1928 lub po 1931 , olej, tektura, 16,5 x 19 cm

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Daniel TRZESCHNIAK (THRESNAK, TRESSNIAK, TRŻESSNAK) ,Portret damy, 1733 , olej, płótno dublowane, 48 x 33 cm

Daniel TRZESCHNIAK (THRESNAK, TRESSNIAK, TRŻESSNAK)

(działał w latach 1718-1736 - zmarł w Jaromierzu)

Portret damy, 1733

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman ARTYMOWSKI ,Martwa natura z rybami, około 1945-1950 , olej, płótno, 45 x 55 cm

Cena wywoławcza:

3600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman ARTYMOWSKI ,Martwa natura z taboretem, około 1955 , olej, płótno, 57 x 62 cm

Cena wywoławcza:

3800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman ARTYMOWSKI ,Martwa natura z czerwonym dzbankiem, około 1955 , olej, płótno, 56 x 70 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marceli MASZKOWSKI,a. portret dziewczynki na koniku, 1859 b.portret dziewczynki z lalką, 1859 , oba portrety: ołówek, akwarela, Oba portrety: 28 x 23 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty ALEKSANDROWICZ,Portret Stanisława Lubomirskiego, około 1800 , olej, płótno (dublowane), 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz STUDNICKI ,Pejzaż z drzewami i furmanką , olej, płótno, 60 x 60 cm

Juliusz STUDNICKI

(1906 Kniażyce - 1978 Warszawa)

Pejzaż z drzewami i furmanką

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karl WEISE ,Mała baletnica, około 1890 , olej, dykta, 59,5 x 77,5 cm

Karl WEISE

(działał w końcu XIX - XX wieku)

Mała baletnica, około 1890

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan GRUBIŃSKI ,Pejzaż zimowy, około 1935 , olej, płótno, 68 x 108 cm

Jan GRUBIŃSKI

(1874 Warszawa - 1945 Rabka Zdrój)

Pejzaż zimowy, około 1935

Cena wywoławcza:

5800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI ,Szkice , ołówek, papier, a. 12 x 22 cm w świetle passe-partout b. 18,4 x 26,4 cm w świetle passe-partout c. 11 x 16,5 cm w świetle passe-partout

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI

(1849 Suwałki - 1915 Monachium)

Szkice

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Janusz STRZAŁECKI (JAST) ,Martwa natura z futerałem na skrzypce, około 1965 , olej, płótno, 65 x 65 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt LANDAU ,Portret chłopca czytającego książkę, około 1920-1930 , olej, płótno, 66 x 50,7 cm

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon WYCZÓŁKOWSKI ,Studium - barokowy wspornik, około 1930 , ołówek, papier, 23 x 12 cm w świetle passe-partout

Leon WYCZÓŁKOWSKI

(1852 Huta Miastkowska koło Garwolina - 1936 Warszawa)

Studium - barokowy wspornik, około 1930

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwan TRUSZ ,Ogród, około 1910 , olej, tektura, 35 x 45 cm

Iwan TRUSZ

(1869 Wysocko - 1941 Lwów)

Ogród, około 1910

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Studium drzew, 1846 , akwarela, papier, 28 x 38 cm

Franciszek KOSTRZEWSKI

(1826 Warszawa - 1911 Warszawa)

Studium drzew, 1846

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leonard WINTEROWSKI ,Ułan na koniu, 1916 , olej, tektura, 40,5 x 50,5 cm

Leonard WINTEROWSKI

(1875 Czerniowiec - 1927 Warszawa)

Ułan na koniu, 1916

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maksymilian GIERYMSKI ,Rewizja nocna, 1872 , olej, płótno, 48,5 x 81 cm

Maksymilian GIERYMSKI

(1846 Warszawa - 1876 Reichenhall)

Rewizja nocna, 1872

Cena wywoławcza:

600000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

640000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Sosjerka malowana w bukiety róż i gałązki drobnych kwiatów, około 1800 , porcelana malowana naszkliwnie, wys. 10 cm; dł. 25 cm

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tabakiera eliptyczna, giloszowana, 1756-1762 , złoto dwubarwne, wys. 3,3 cm, dł. 6,9 cm, szer. 5 cm; waga 82 g

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para pojemników z dekoracją w barwne bukiety kwiatów, 1774-1814 (okres Marcoliniego) , porcelana, malowana naszkliwnie, złocona, wys. 11 cm, średn. 14 cm

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Komplet 24 talerzy deserowych, z ornamentem roślinnym wzdłuż brzegu, około 1840 , srebro próby 12, repunce z 1851 , średn. 24 cm

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

48000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dwa półmiski o falistym wykroju kołnierza, Niemcy?, XVIII wiek , srebro, średn.30 cm

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

4400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dwie solniczki w formie muszli wspartych na delfinach, Wiedeń 1829-1830 , srebro próby 13, wys. 12,5 cm

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

4400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pistolet skałkowy, oficera marynarki francuskiej, Nantes 1780-1800 , metal, drewno, długość 31 cm

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pistolet kapiszonowy, oficerski, 1830 , metal, drewno orzechowe, długość 32 cm

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Polska karabela żałobna , metal, drewno hebanowe, długość 93 cm

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szabla polska, oficerska, wz. 1921/1922 , stal, długość 96 cm

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Strzelba myśliwska, dubeltówka, 1844 , metal, drewno palisandrowe, długość 120 cm

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Sztucer skałkowy, myśliwski, 1760-1790 , metal, drewno, długość 143 cm

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Strzelba myśliwska, dubeltówka, 1845 , meta, drewno orzechowe, długość 116 cm

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Dziewczyna z koralami we włosach, około 1925-1930 , olej, tektura, 13 x 11,5 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Głowa kobiety w profilu, około 1930 , olej, tektura, 9,5 x 13 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Głowa kobiety w profilu, około 1930

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor AXENTOWICZ ,Na Gromniczną, około 1900 , olej, tektura, 50 x 40 cm

Teodor AXENTOWICZ

(1859 Braszów w Rumunii - 1938 Kraków)

Na Gromniczną, około 1900

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek MALCZEWSKI ,Szkic - dziewczyna przy studni, lata osiemdziesiąte XIX wieku , akwarela, papier, 35 x 17 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KAMOCKI,Góralskie zagrody, około 1920 , olej, tektura, 35,5 x 50,5 cm

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Paul WEIMANN ,Zimowy pejzaż górski , olej, tektura, 43,5 x 71 cm

Paul WEIMANN

(1867 Wrocław - 1945 Jelenia Góra ?)

Zimowy pejzaż górski

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

a. Flakonik toaletowy ze szkła hialitowego. b. Talerzyk ze szkła hialitowego. , a. szkło barwione w masie, tzw. hialitowe, złocenia b.szkło barwione w masie, tzw. hialitowe, złocenia, a. wys. 6 cm, szer. 8,7 cm b. średn. 15,8 cm

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

2700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Naczynia serwisowe do herbaty: imbryk, cukiernica i dwa mleczniki, około 1780-1800 , czarna kamionka,

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

10900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dwa talerzyki do soi*, z dekoracja imari , porcelana malowana podszkliwnie kobaltem, naszkliwnie czerwienią żelaza, średnica obu talerzyków: 11,3 cm

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

5800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alicja WAHL ,Postać kobiety, około 1960, pastel, papier, 22,5 x 20 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto BAURIEDL,Pejzaż podgórski , tempera, tektura, 27 x 27 cm

Otto BAURIEDL

(1881 Monachium - 1961 Monachium)

Pejzaż podgórski

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek MALCZEWSKI ,Głowa kobiety w profilu, 1905 , olej, deska, 37 x 46 cm

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz monogramista ,Morze z żaglowcem, 1899 , olej, tektura, 23 x 30 cm

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon WYCZÓŁKOWSKI ,Wnętrze lasu, 1914 , akwarela, papier, 68 x 47,5 cm w świetle passe-partout

Leon WYCZÓŁKOWSKI

Wnętrze lasu, 1914

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

22000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław GALIMSKI ,Wiejskie zabudowania , pastel, papier, 25 x 32 cm

Władysław GALIMSKI

(1860 Kijów - 1940 Bydgoszcz)

Wiejskie zabudowania

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Pejzaż z chałupą i malwami, około 1930 , olej, tektura, 28 x 37 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Pejzaż z chałupą i malwami, około 1930

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Barthèlèmy MENN ,Trójka muzykantów, 1837 , olej, płótno (dublowane), 144 x 120 cm;

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

50000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacques CALLOT ,Bitwa na lance , akwaforta wykonana igłą echoppe, papier żeberkowy francuski, płyta 47 x 94 mm

Jacques CALLOT

(1592 Nancy - 1635 Nancy)

Bitwa na lance

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

440.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

440.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacques CALLOT ,Balli di Sfessania, około 1750 , akwaforty wykonane igłą echoppe, papier żeberkowy francuski z Owernii,

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Kolędnicy , olej, płótno, 90 x 95 cm

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred NICKISCH ,Leśny potok , olej, tektura, 54 x 72 cm

Alfred NICKISCH

(1872 Święte koło Środy - 1948 Bamberg)

Leśny potok

Numer katalogowy:80

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugeniusz Marcin KAZIMIROWSKI ,Portrety dzieci, około 1905 , oba portrety: olej, drewniana paleta malarska, oba portrety: 45 x 26 cm

Eugeniusz Marcin KAZIMIROWSKI

(1873 Wygnanka na Podolu - (1939 Białystok)

Portrety dzieci, około 1905

Numer katalogowy:81

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Erazm KOTOWSKI ,Wizerunek białego wierzchowca , olej, płótno, 73 x 60,5 cm

Jan Erazm KOTOWSKI

Wizerunek białego wierzchowca

Numer katalogowy:82

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz STYKA ,Lwy, około 1915-1920 , olej, płótno, 51 x 76 cm

Tadeusz STYKA

(1889 Kielce - 1954 Nowy Jork)

Lwy, około 1915-1920

Numer katalogowy:83

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz CHMURSKI ,Kąpiel , olej, tektura, 50 x 36,5 cm

Kazimierz CHMURSKI

(1897 Kraków - 1942 obóz koncentracyjny Oświęcim)

Kąpiel

Numer katalogowy:84

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marek ŻUŁAWSKI ,W garderobie, 1935 , olej, płótno, 70 x 52,5 cm

Marek ŻUŁAWSKI

(1908 Rzym - 1985 Londyn)

W garderobie, 1935

Numer katalogowy:85

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto Edward BORZEMSKI,Widok na Stare Miasto od Pragi, 1927 , olej, tektura, 9,3 x 15 cm

Numer katalogowy:86

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto Edward BORZEMSKI,Kobieta z naręczem maków , olej, płótno, 40,5 x 34,5 cm

Otto Edward BORZEMSKI

(działał w latach 1926 - 1938)

Kobieta z naręczem maków

Numer katalogowy:87

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

W. ŻELECHOWICZ ,Niezapominajki w wazonie, 1937 , olej, płótno (dublowane), 64,5 x 79 cm

Numer katalogowy:88

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław RADZIEJOWSKI,Stawek, około 1914 , olej, tektura, 48,5 x 66 cm

Stanisław RADZIEJOWSKI

(1863 Zegartowice - 1950 Kraków)

Stawek, około 1914

Numer katalogowy:89

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz PRUSZKOWSKI ,Portret kobiety , olej, płótno, 71 x 64 cm

Tadeusz PRUSZKOWSKI

(1888 Borucice pod Łęczycą - 1942 Warszawa)

Portret kobiety

Numer katalogowy:90

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon LEWKOWICZ ,Chłopiec ze skrzypcami i dwie dziewczynki, 1929 , olej, płótno, 91 x 120 cm

Leon LEWKOWICZ

(1888 Rawa Mazowiecka - 1950 Czimkent w Kazachstanie)

Chłopiec ze skrzypcami i dwie dziewczynki, 1929

Numer katalogowy:91

Cena wywoławcza:

34000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

34000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PŁASKOCIŃSKI,W ogrodzie, 1958 , olej, tektura, 36 x 48 cm

Jan PŁASKOCIŃSKI

(1919 Puławy - 1993 Warszawa)

W ogrodzie, 1958

Numer katalogowy:92

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ignacy HIRSZFANG ,Pejzaż leśny , akwarela, papier, 28,7 x 42,3 cm

Ignacy HIRSZFANG

(1892 ? Tomaszów Mazowiecki - 1943 Oświęcim)

Pejzaż leśny

Numer katalogowy:93

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan Czarniecki na wyspie Alsen , chromolitografia, papier, 45,5 x 36,2 cm

Numer katalogowy:94

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan III na Kahlenbergu**) , chromolitografia, papier, 45,5 x 36,2 cm

Numer katalogowy:95

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz Kościuszko z kosynierami , chromolitografia, papier, 45,5 x 36,2 cm

Numer katalogowy:96

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Portret Żyda , akwarela, papier, 30 x 22,5 cm

Numer katalogowy:97

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt MENKES ,Szkic portretowy siedzącej kobiety, 1923-1935 , kredka, papier, 52 x 39,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:98

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef MEHOFFER ,Bukiet kwiatów , olej, tektura, 34,5 x 26,5 cm

Józef MEHOFFER

(1869 Ropczyce - 1946 Kraków)

Bukiet kwiatów

Numer katalogowy:99

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Julian FAŁAT ,Pejzaż jesienny, 1908 , akwarela, gwasz, papier, 69,5 x 87,5 cm

Julian FAŁAT

(1853 Tuligłowy - 1929 Bystra)

Pejzaż jesienny, 1908

Numer katalogowy:100

Cena wywoławcza:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

75000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)