XXI Aukcja

Aleksander MROCZKOWSKI ,Widok na Wielki Staw Polski i Wołoszyn, 1923, olej, płótno, 67,5 x 99 cm

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hanna BAKUŁA ,Dziewczyna marynarza, 2003 , akwarela, papier, 34 x 27 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Anna Maria BAUER ,Bez tytułu, 2002 , rysunek pędzlem na papierze, 29,5 x 20 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jarosław LUSTYCH ,Kompozycja z cyklu "Wzory" , drzeworyt sztorcowy, papier, 47,5 x 43,5 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PAMUŁA ,Obraz 019 , grafika komputerowa, 49 x 60 cm

Jan PAMUŁA

(ur.1944 Spyrkowo koło Wadowic)

Obraz 019

Cena wywoławcza:

550.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Małgorzata MARSZALIK-ZNOJEK ,Moje tęsknoty, 2001 , tusz, piórko, papier, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Grażyna GIERAŁTOWSKA-KUCZ ,Młode lata, 1984 , litografia, papier, 24 x 19 cm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek GAWŁOWSKI ,Szkic, 2003 , piórko, papier, 35 x 50 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Joanna WISZNIEWSKA-DOMAŃSKA ,Księga legendy, 2003 , technika własna mieszana, 22 x 36 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PURCZYŃSKI ,Faza I, 1998 , druk wypukły, papier, 88 x 60 cm

Cena wywoławcza:

900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dorota GRYNCZEL ,Kompozycja 02, akwarela, papier, 73 x 51 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ryszard GIERYSZEWSKI ,Wejście bez wyjścia, 2003 , wypukłodruk, papier, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zdzisław OLEJNICZAK ,Czcionki, Linoryt, papier, 34,5 x 50 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jolanta WAGNER ,Galeria, 1997 , serigrafia, papier, 49 x 70 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksandra CHABEREK ,Boże Narodzenie , pastel, papier, 67,5 x 47,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisław Piotr KOPCZYŃSKI ,Widok kościoła pod wezwaniem Świętego Jana w Toruniu*, 1920 , akwarela, papier, 102 x 69 cm

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BETLEY ,Widok na kościół, 1977 , olej, płótno, 50 x 60 cm

Jan BETLEY

(1908 Płock - 1980 Warszawa)

Widok na kościół, 1977

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BETLEY ,Targ, 1953 , olej, płótno, 46 x 61 cm

Jan BETLEY

(1908 Płock - 1980 Warszawa)

Targ, 1953

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bogdan Bartłomiej NOWAKOWSKI,Mars i syrenka, 1942 , akwarela, papier, 24,5 x 33,5 cm

Bogdan Bartłomiej NOWAKOWSKI

(1887 Warszawa - 1945 Broniszów koło Kazimierzy Wielkiej)

Mars i syrenka, 1942

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bogdan Bartłomiej NOWAKOWSKI,Pociecha i nadzieja rodziny, 1942 , akwarela, papier, 24,5 x 33,5 cm

Bogdan Bartłomiej NOWAKOWSKI

Pociecha i nadzieja rodziny, 1942

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bogdan Bartłomiej NOWAKOWSKI,Idziemy na działkę, 1942 , akwarela, papier, 24,7 x 33,5 cm

Bogdan Bartłomiej NOWAKOWSKI

Idziemy na działkę, 1942

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ) ,Zwiad , olej, płótno, 64,5 x 110 cm

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ)

(około 1875 /?/ - 1946/1947 Warszawa, Łódź /?/)

Zwiad

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

17000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Pułkownik Michał Wołodyjowski, 1887 , akwarela, gwasz, papier, 29 x 23 w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Andrzej Kmicic chorąży orszański, 1887 , akwarela, gwasz, papier, 29 x 23 w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Wiosna, 1922 , olej, tektura, 57,5 x 68 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Wiosna, 1922

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

22000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para talerzy z barwnie malowanymi scenkami, Chiny, okres Qianlong (1736-1796) , porcelana malowana naszkliwnie farbami emaliowymi i złotem, średnica 20,5 cm, wysokość 3,5 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Półmisek okrągły* , porcelana malowana naszkliwnie, średnica 31 cm, wysokość 7,5 cm

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Martwa natura z mimozami , olej, tektura, 30 x 60 cm

Alfons KARPIŃSKI

(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Martwa natura z mimozami

Cena wywoławcza:

7500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zefir (Zefiryn) ĆWIKLIŃSKI ,Wypas owiec, 1921 , olej, tektura, 31 x 43 cm

Cena wywoławcza:

2400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kasper ŻELECHOWSKI,Dziewczynka pasąca gęsi , olej, tektura, 35 x 50 cm

Kasper ŻELECHOWSKI

(1863 Klecza Dolna w pow. Wadowice - 1942 Kraków)

Dziewczynka pasąca gęsi

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Margit SIELSKA-REICH (REICHERÓWNA),Miasteczko pod górą, lata sześćdziesiąte XX wieku, olej, tektura, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman SIELSKI ,Miasteczko pod skałą, lata sześćdziesiąte XX wieku , olej, tektura, 54 x 49 cm

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) ,Autoportret , akwarela, papier, 20 x 13 cm w świetle passe-partout

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK)

(1895 Krynica Wieś - 1968 Folusz)

Autoportret

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) ,Widok na cerkiew , akwarela, papier, 22,5 x 13,4 cm w świetle passe-partout

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK)

Widok na cerkiew

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) ,Dwóch Świętych , ołówek, papier, 8 x 11 cm w świetle passe-partout

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK)

Dwóch Świętych

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) ,Kamienice miejskie z kościołem , akwarela, papier, 20 x 26,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) ,Kamienice miejskie , akwarela, papier, 24,6 x 34,2 cm w świetle passe-partout

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK)

Kamienice miejskie

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk HAYDEN ,Martwa natura z kwiatami , olej, płótno, 46.5 x 55 cm

Henryk HAYDEN

(1883 Warszawa - 1970 Paryż)

Martwa natura z kwiatami

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Wiejska zagroda, 1918 , olej, dykta, 54,5 x 96 cm

Stanisław CZAJKOWSKI

(1876 Warszawa - 1954 Sandomierz)

Wiejska zagroda, 1918

Cena wywoławcza:

13000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ ,Powrót z jarmarku, 1908 , olej, płyta, 60 x 74 cm

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BETLEY ,Polowanie par force, 1959 , olej, płótno, 50 x 61 cm

Jan BETLEY

(1908 Płock - 1980 Warszawa)

Polowanie par force, 1959

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BETLEY ,Pejzaż górski, 1971 , olej, płótno, 46,5 x 61 cm

Jan BETLEY

(1908 Płock - 1980 Warszawa)

Pejzaż górski, 1971

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Witold MONASTYRSKI ,Sad, 1967 , olej, płótno, 75,5 x 101,5 cm

Witold MONASTYRSKI

(1915 Lwów - 1992 Lwów)

Sad, 1967

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wincenty WODZINOWSKI,Zaloty , olej, płótno, 49 x 75 cm

Wincenty WODZINOWSKI

(1866 Igołomia koło Miechowa - 1940 Kraków)

Zaloty

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz POPIEL,Sztorm , olej, płótno, 55,5 x 69 cm

Włodzimierz POPIEL

(1878 Lwów - 1909 Czarny Dunajec)

Sztorm

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon WYCZÓŁKOWSKI ,Białe róże, 1916 , olej, płótno, 30,3 x 46 cm

Leon WYCZÓŁKOWSKI

(1852 Huta Miastkowska koło Garwolina - 1936 Warszawa)

Białe róże, 1916

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Łyżka z szylkretu i korala, Włochy, XVI-XVII wiek , koral, kość słoniowa, szylkret, długość 23,5 cm

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

3600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Flasza szklana z dekoracją herbową, Saksonia początek XVIII wieku , szkło bezbarwne, grawerowane, szlifowane, mosiądz, wysokość 22,8 cm , szerokość 10,5 x 8,5 cm

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek SIENICKI,Widok na ruiny, około 1955 , olej, płyta, 26 x 12,5 cm w świetle passe-partout

Jacek SIENICKI

(1928 Warszawa - 2000 Warszawa)

Widok na ruiny, około 1955

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek SIENICKI,Pejzaż, około 1955 , olej, płyta, 29 x 20.5 cm w świetle passe-partout

Jacek SIENICKI

Pejzaż, około 1955

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adolf (Abraham) BEHRMANN,Pejzaż nadmorski , olej, tektura, 39 x 51 cm

Adolf (Abraham) BEHRMANN

(1876 Ryga - 1942 getto w Białymstoku)

Pejzaż nadmorski

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan BOHUSZEWICZ ,Boccadase* o zmroku, 1920 , olej, tektura, 27 x 32 cm

Jan BOHUSZEWICZ

(1878 Osowiec koło Mławy - 1935 Santa Margerita Ligure)

Boccadase* o zmroku, 1920

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef RAPACKI ,Pejzaż - Strumień na wiosnę, 1921 , olej, płótno, 152 x 100,5 cm

Józef RAPACKI

(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic)

Pejzaż - Strumień na wiosnę, 1921

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

60000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik STASIAK ,Nabożeństwo cechowe, przed 1901 , olej, tektura, 69,5 x 100 cm

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni KOZAKIEWICZ,Uratowane gniazdko , olej, deska, 45 x 35 cm

Antoni KOZAKIEWICZ

(1841 Kraków - 1929 Kraków)

Uratowane gniazdko

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

50000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz ŁOŚ,U przewozu, 1881 , olej, płótno dublowane, 31,5 x 63 cm

Włodzimierz ŁOŚ

(1849 Sławuta na Wołyniu - 1888 Monachium)

U przewozu, 1881

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

50000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklanica z warstwowego szkła alabastrowego i niebieskiego,Czechy około 1830-1840 , szkło alabastrowe powlekane warstwą szkła niebieskiego, szlifowane, grawerowane, wysokość 12 cm, średnica 7,7 cm

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para świeczników, Francja około 1870 , brąz złocony, alabaster, emalia, wysokość 11,5 cm, średnica stopy 8,2 cm

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Olga BOZNAŃSKA ,Portret dziewczyny w okularach , olej, tektura, 32,5 x 24,5 cm

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

28000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon MICHALSKI ,Pejzaż, 1966 , olej, płótno, 54 x 65 cm

Leon MICHALSKI

(1911 Łódź - 1989 Warszawa)

Pejzaż, 1966

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan KARMAŃSKI ,Pejzaż z Kazimierza Dolnego, 1945(?) , olej, płótno, 40 x 50 cm

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Max DÜRSCHKE ,Pejzaż, Wieczorny nastrój , olej, płótno, 60,5 x 75,5 cm

Max DÜRSCHKE

(1875 Wrocław lub Kłodzko - 1930 Berlin)

Pejzaż, Wieczorny nastrój

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław JAROCKI ,Pejzaż - Złota jesień w Bieniakoniach*, 1927 , olej, tektura, 50,5 x 67 cm

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

9500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Janina HERGET ,Cynie w dzbanku , olej, płótno, 61,5 x 50,5

Janina HERGET

(1905 Busko - 1992 Warszawa)

Cynie w dzbanku

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław SERWIN-ORACKI ,Martwa natura z owocami, 1937, olej, płótno, 46,5 x 61 cm

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

2100.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Przekupki , gwasz, papier, 24 x 30 cm

Erno ERB

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

Przekupki

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Theodor URTNOWSKI ,Widok na Gdańsk i Motławę , olej, płyta, 34,5 x 52,7 cm

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

4400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk JAWORSKI ,Zabudowania, 1928 , olej, dykta, 48 59,5 cm

Henryk JAWORSKI

(1906 Radomsko - 1944 Wileńszczyzna)

Zabudowania, 1928

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisław JAMONTT ,Studium z natury, 1929 , tempera, tektura, 34 x 44 cm

Bronisław JAMONTT

(1886 Dokudowo pod Lidą - 1957 Toruń)

Studium z natury, 1929

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

2800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander LESSER ,Delegacja przed fundatorką (królową Jadwigą?), 1855 , ołówek, papier, 13,4 x 18,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef RAPACKI ,Wędrowny rzemieślnik, około 1915 , autolitografia, papier, wymiary karty 49 x 34 cm

Józef RAPACKI

Wędrowny rzemieślnik, około 1915

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk UZIEMBŁO ,Studium drzew, 1938 , akwarela, papier, 29,4 x 21 cm

Henryk UZIEMBŁO

(1879 Myślachowice pod Chrzanowem - 1949 Kraków)

Studium drzew, 1938

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław TAŃSKI,Pejzaż ze sztafażem , olej, tektura, 52 x 37 cm

Czesław TAŃSKI

(1863 Pieczyska /majątek w grójeckim - Olszanka 1942)

Pejzaż ze sztafażem

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław ZAWADZKI,Stańczyk, 1915 , akwarela, papier, 27 x 33 cm

Stanisław ZAWADZKI

(1878 Warszawa - 1960 Warszawa)

Stańczyk, 1915

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy PANEK,Chłop spod Nankinu*, 1956 , drzeworyt, papier, kompozycja: 29 x 22 cm; papier: 43,5 x 34,5 cm

Jerzy PANEK

(1918 Tarnów - 2001 Kraków)

Chłop spod Nankinu*, 1956

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz KOSSAK ,Karykatura żyda w kapeluszu, około 1860 , akwarela, papier, 11,5 x 6,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

1700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marian WALENTYNOWICZ ,Bliskowschodni pejzaż, przed 1939 , olej, tektura, 25 x 17,5 cm

Marian WALENTYNOWICZ

(1896 Sankt Petersburg - 1967 Warszawa)

Bliskowschodni pejzaż, przed 1939

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

1700.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bolesław BIEGAS (Biegalski) ,Świątynia zaczarowana, 1902 , brąz patynowany, wypukłorzeźba, 47 x 42 x 6 cm

Bolesław BIEGAS (Biegalski)

(1865 Koziczyn, pow. Ciechanów - 1954 Paryż)

Świątynia zaczarowana, 1902

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Olga BOZNAŃSKA ,Martwa natura z bladoróżowymi różami, 1918 , olej, tektura, 32,5 x 42 cm

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

48000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

55000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Pejzaż - zimowy dzień , olej, płótno, 50 x 60 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Pejzaż - zimowy dzień

Numer katalogowy:80

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Zimowa noc , olej, tektura, 34,5 x 49 cm

Wiktor KORECKI

Zimowa noc

Numer katalogowy:81

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy WOLFF,Pejzaż z Lasek III, 1961 , olej, płótno, 61 x 46 cm

Jerzy WOLFF

(1902 Pokrzywnica w Kieleckiem - 1985 Laski pod Warszawą)

Pejzaż z Lasek III, 1961

Numer katalogowy:82

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman BRATKOWSKI ,Pejzaż z kopami , olej, płótno, 76,5 x 100 cm

Roman BRATKOWSKI

(1869 Lwów - 1954 Wieliczka)

Pejzaż z kopami

Numer katalogowy:83

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erwin Franciszek CZERWONKA ,Pejzaż górski , olej, tektura, 34,5 x 47,5 cm

Erwin Franciszek CZERWONKA

(1887 Czerniowce - 1970 Kraków)

Pejzaż górski

Numer katalogowy:84

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto PIPPEL ,Pejzaż górski , olej, płótno, 68,5 x 90,5 cm

Otto PIPPEL

(1878 Łódź - 1960 Monachium

Pejzaż górski

Numer katalogowy:85

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk POLICHT ,Róże w wazonie, 1941 , olej, tektura, 50 x 37,5 cm

Henryk POLICHT

(1888 Wiatrowice - 1967 Kraków)

Róże w wazonie, 1941

Numer katalogowy:86

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Wacław ZAWADOWSKI(ZAWADO),Kwiaty w wazonie , olej, płótno, 81,5 x 53,5 cm

Jan Wacław ZAWADOWSKI(ZAWADO)

(1891 Skobiełka na Wołyniu - 1982 Aix-en-Provance)

Numer katalogowy:87

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander KOBZDEJ,Kompozycja, 1958 , olej, płyta, 68,5 x 58 cm

Aleksander KOBZDEJ

(1920 Olesko nna Ukrainie - 1972 Warszawa)

Kompozycja, 1958

Numer katalogowy:88

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred LENICA ,Kompozycja , olej, płótno, 48,5 x 84,5 cm

Alfred LENICA

(1899 Pabianice - 1977 Warszawa)

Numer katalogowy:89

Cena wywoławcza:

4600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KAMOCKI,Pejzaż majowy z kościołem , olej, tektura, 49 x 62 cm

Numer katalogowy:90

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Paweł MARYLSKI-ŁUSZCZEWSKI ,Wiosenny Pejzaż, 1935 , olej, płótno, 81 x 100 cm

Jan Paweł MARYLSKI-ŁUSZCZEWSKI

(1893 Pęcice pod Warszawą - 1954 Warszawa)

Wiosenny Pejzaż, 1935

Numer katalogowy:91

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Pejzaż zimowy , olej, płyta, 50 x 74,5 cm

Wiktor KORECKI

Pejzaż zimowy

Numer katalogowy:92

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Akt młodego mężczyzny w czerwonej opasce, około 1903 , olej, płótno dublowane, 150 x 88 cm

Numer katalogowy:93

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Podkitek kameryzowany do szkofii, Polska XVIII wiek , srebro złocone, 4 szmaragdy, 5 naturalnych pereł, dekoracja filigranowa , 5 x 4,8 cm

Numer katalogowy:94

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szabla w oprawie karabelowej - karabela bojowa, II połowa XVII wieku , dł. całkowita bez pochwy - 900 mm; w pochwie - 913 mm

Numer katalogowy:95

Cena wywoławcza:

35000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Statuetka księcia Józefa Poniatowskiego, Francja, około 1820-1830 , kość słoniowa, drewniany cokół, metal, wysokość z cokołem 53,5 cm, szerokość 16 cm

Numer katalogowy:96

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)